Lakers gotowi wymienić Kuzmę, Balla, lub Ingrama

26/01/2019
<h3>Los Angeles Lakers stracili cierpliwość. Brandon Ingram, Kyle Kuzma i Lonzo Ball mogą zostać poświęceni w wymianie, jeszcze w tym sezonie.</h3> <!--more-->Magic Johnson i Rob Pelinka nie zamierzają patrzeć bezczynnie jak playoffy oddalają się od Los Angeles. Według najnowszych doniesień, zarząd Lakers planuje dokonać konkretnych wzmocnień jeszcze przed tegorocznym trade deadline.Według Billa Orama z The Atlethic, Jeziorowcy mają następujący plan: <ul> <li>Zakupić drugą supergwiazdę do pomocy LeBronowi już w tych rozgrywkach, albo tak zmienić skład drużyny, aby zwiększyć jej szanse na playoffs.</li> <li>Dodać solidnego strzelca zza łuku na wygasającym kontrakcie</li> </ul> Oram dodaje, że playoffy są absolutnym priorytetem w Mieście Aniołów i nikt nie wyobraża sobie braku awansu. W kontekście przedłużającej się absencji LeBrona, może być z tym bardzo ciężko. Dlatego też, chociaż Magic wolałby dodać wielkie nazwisko podczas wolnej agentury, jest zdecydowany poświęcić kogoś z trójki Ingram, Kuzma, Ball w wymianie. Widać, że w LA nie zamierzają tracić czasu. Pytanie brzmi, czy przed trade deadline ktokolwiek będzie skłonny wymienić największą gwiazdę swojej drużyny? Niekoniecznie, choć przecież nie takie rzeczy już się działy.W kwestii strzelców, Lakers wyrażają zainteresowanie Garrettem Temple, Terrencem Rossem, Waynem Ellingtonem i Trevorem Arizą. Dla tego ostatniego byłby to powrót do drużyny, w której zdobył tytuł mistrzowski i zdecydowanie największe wzmocnienie dla samych Lakersów. Kogo jednak zamierzają się pozbyć w tym celu? Kentavious Caldwell-Pope, Michael Beasley i Lance Stephenson mogą w każdej chwili oczekiwać informacji o transferze.Bez LeBrona Lakers nie radzą sobie najlepiej i w ostatnim spotkaniu ponieśli porażkę z Minnesotą:https://www.youtube.com/watch?v=F_BFeOBsXOEŹródło: Youtube.com/Ximo Pierto

Los Angeles Lakers stracili cierpliwość. Brandon Ingram, Kyle Kuzma i Lonzo Ball mogą zostać poświęceni w wymianie, jeszcze w tym sezonie.

Magic Johnson i Rob Pelinka nie zamierzają patrzeć bezczynnie jak playoffy oddalają się od Los Angeles. Według najnowszych doniesień, zarząd Lakers planuje dokonać konkretnych wzmocnień jeszcze przed tegorocznym trade deadline.

Według Billa Orama z The Atlethic, Jeziorowcy mają następujący plan:

  • Zakupić drugą supergwiazdę do pomocy LeBronowi już w tych rozgrywkach, albo tak zmienić skład drużyny, aby zwiększyć jej szanse na playoffs.
  • Dodać solidnego strzelca zza łuku na wygasającym kontrakcie

Oram dodaje, że playoffy są absolutnym priorytetem w Mieście Aniołów i nikt nie wyobraża sobie braku awansu. W kontekście przedłużającej się absencji LeBrona, może być z tym bardzo ciężko. Dlatego też, chociaż Magic wolałby dodać wielkie nazwisko podczas wolnej agentury, jest zdecydowany poświęcić kogoś z trójki Ingram, Kuzma, Ball w wymianie. Widać, że w LA nie zamierzają tracić czasu. Pytanie brzmi, czy przed trade deadline ktokolwiek będzie skłonny wymienić największą gwiazdę swojej drużyny? Niekoniecznie, choć przecież nie takie rzeczy już się działy.

W kwestii strzelców, Lakers wyrażają zainteresowanie Garrettem Temple, Terrencem Rossem, Waynem Ellingtonem i Trevorem Arizą. Dla tego ostatniego byłby to powrót do drużyny, w której zdobył tytuł mistrzowski i zdecydowanie największe wzmocnienie dla samych Lakersów. Kogo jednak zamierzają się pozbyć w tym celu? Kentavious Caldwell-Pope, Michael Beasley i Lance Stephenson mogą w każdej chwili oczekiwać informacji o transferze.

Bez LeBrona Lakers nie radzą sobie najlepiej i w ostatnim spotkaniu ponieśli porażkę z Minnesotą:

Źródło: Youtube.com/Ximo Pierto

Kopiuj link do schowka