Kurs 100.00 na Pacers – Knicks! Kontuzje po obu stronach; Czy zagra Haliburton?

(Photo by Andy Lyons/Getty Images)

Dziś NBA gra o 21:30 naszego czasu! Indiana Pacers podejmie New York Knicks, próbując wyrównać stan serii. Obecnie wynik to 2-1 dla Knicks – obie strony mogą przystąpić do meczu w poważnym osłabieniu.

Wszystkie mecze obejrzysz za darmo w SUPERBET – wystarczy założyć konto, bez spełniania żadnych warunków!
Kod promocyjny
ZKRAINYNBA
sprawdź

+18 tylko dla osób pełnoletnich, pamiętaj że hazard uzależnia, graj odpowiedzialnie.

Kontuzje nie oszczędzają New York Knicks, ale dopadają też powoli Indianę. Według doniesień Freda Katza z The Athletic, występ lidera Pacers – Tyrese Haliburtona – stoi pod znakiem zapytania. Powodów, jak się okazuje, jest kilka. Tak jak przyznawał na początku serii trener Rick Carlisle, Haliburton cierpi na przewlekłe bóle pleców i to one w dużej mierze mogą mu uniemożliwić występ. Poza problemem z odcinkiem krzyżowym kręgosłupa, Haliburton zmaga się też z lekkim skręceniem prawej kostki.

Brak Haliburtona byłby dla Indiany ogromną stratą – w poprzednim meczu to jego postawa pomogła Pacers wyrwać pierwsze w serii zwycięstwo. Zdobył on najlepsze w tych Playoffach 35 punktów, 4 zbiórki i 7 asyst. Na szczęście dla Pacers (choć może to nie wystarczyć i okazać się marnym pocieszeniem) bardzo dobrze radzi sobie w ostatnich meczach zmiennik Haliburtona, TJ McConnell. Na przestrzeni 34 ostatnich spotkań notuje średnio 13,5 punktu i 6,3 asysty.

Pacers mogą więc zagrać w osłabieniu, a Knicks zagrają w nim na pewno. Źródła ESPN potwierdziły, że OG Anunoby – który opuścił poprzedni mecz z powodu urazu uda – nie zagra także dzisiejszego wieczoru.

Dołącza on więc do Juliusa Randle’a, Bojana Bogdanovicia i Mitchella Robinsona jako do nieobecnych. Knicks znów zagrają krótką, maksymalnie 67-osobową rotacją. Optymistyczny jest ostatni występ Aleca Burksa, który po długiej przerwie od regularnej gry rozegrał dobre 21 minut, w czasie których zdobył 14 punktów. Jego rola może być znacząca zwłaszcza w kontekście zdrowia lidera Knicks, Jalena Brunsona, który też zmaga się z pomniejszymi urazami i może mieć problem z rozegraniem 40+ minut.

Wraz z SUPERBET przygotowaliśmy promocję, w ramach której możesz postawić na zwycięzcę meczu Knicks z Pacers po kursie 100.00:

POSTAW 2 PLN, WYGRAJ 200 PLN
Możesz postawić 2 PLN na zwycięzcę niedzielnego meczu pomiędzy Knicks a Pacers (12.05 | 21:30) po kursie 100.00!
kurs: 1.42 100.00