Konkurs! Zabawa typerska na Finały NBA 2021

Konkurs! Zabawa typerska na Finały NBA 2021

Już w nocy z wtorku na środę rozpoczynają się Finały NBA – kulminacyjny punkt całego sezonu. Z tego powodu przygotowaliśmy dla Was konkursową zabawę. Do wygrania książki: „Los Angeles Lakers: Złota historia NBA”, „Dennis Rodman: Powinienem być już martwy” i „KG od A do Z – bez cenzury o życiu, koszykówce i wszystkim pomiędzy”. Zwycięzców wyłonimy w drodze drobnej ligi typerskiej.

Konkurs polegać będzie na typowaniu wyników każdego kolejnego meczu Finałów NBA. Nie trzeba jednak typować wszystkich już teraz – nic z tych rzeczy. Po każdym meczu – jak to miało miejsce wcześniej w tym sezonie – w zakładce 'Highlights” pojawiać będą się teksty z podsumowaniem spotkania z minionej nocy:

Zakładka Highlights

Pod każdym takim podsumowaniem, w komentarzu zostawić musisz swój typ na jeden, kolejny mecz. Nie tylko wytypować zwycięzcę, ale wskazać dokładny wynik. Na przykład: Bucks – Suns 105:95. Typ na pierwszy mecz serii zostawcie pod tym wpisem. Czas na zamieszczanie komentarzy macie do pierwszego gwizdka włącznie, a więc typowanie pierwszego spotkania zakończymy o godzinie 3:00 w nocy z wtorku na środę. Wyniki będziemy na bieżąco podliczać, a aktualną tabelę publikować w ramach tych samych wpisów z highlightami.

O końcowym wyniku zadecyduje to, o ile punktów łącznie w całej serii pomylił się dany typujący. Jeśli pierwszy mecz zakończy się wynikiem 100:90 dla Bucks, a ja postawiłem na 105:95 dla Bucks, to pomyliłem się o 5 punktów na wyniku Bucks i o 5 na wyniku Suns. To będziemy sumować. Kto będzie bliżej, ten lepszy.

Edytowane komentarze nie będą brane pod uwagę. Prosimy też o zostawianie jednego komentarza z jednego adresu mailowego, żebyśmy mieli jasność, jak skontaktować się ze zwycięzcami. Powodzonka!