Konkurs! Wygraj książkę „Los Angeles Lakers. Złota historia NBA”

Konkurs! Wygraj książkę „Los Angeles Lakers. Złota historia NBA”

We współpracy z wydawnictwem SQN mamy dla Was konkurs! Do wygrania egzemplarz książki „Los Angeles Lakers. Złota Historia NBA” autorstwa Marcina Harasimowicza, a konkretnie odświeżonego wydania z 2020 roku, uzupełnionego o najnowszą historię Jeziorowców. O samej książce pisaliśmy już tutaj:

Co trzeba zrobić, żeby wygrać książkę? Napisz w komentarzu pod tekstem (nie na Facebooku – tutaj, na stronie), jakim wynikiem zakończy się mecz Lakers z Celtics, rozgrywany o 2:30 w nocy z soboty na niedzielę (30/31 stycznia). Mecz pokaże na swojej antenie stacja Canal+ Sport.

Masz czas do końca soboty 30 stycznia (do północy). Wygrany będzie ten, kto trafi dokładny wynik – jeśli tak się nie wydarzy, wygrany będzie ten, kto będzie najbliżej finalnego wyniku. Będziemy liczyć punkty każdej z drużyn oddzielnie – jeśli więc wytypujesz wynik 100:90 dla LAL, a skończy się wynikiem 105:85 dla LAL, to różni się o 5 punktów w wyniku Lakers i o 5 w wyniku Celtics. Byłaś/eś więc o 10 punktów od celu. Jasne? No to powodzenia!

(ze zwycięzcą skontaktujemy wiadomością na adres mailowy podany przy zamieszczaniu komentarza)

PS Jak zostawiacie kilka komentarzy z jednego konta e-mail, to nie będziemy wiedzieli, którą odpowiedź wybrać ¯\_(ツ)_/¯