11. z rzędu wygrana Jazz, starcie Westbrooka z Rondo

To już 11 z rzędu zwycięstwo Jazz! Tym razem zespołowi z Salt Lake City uległ Luka Doncic i jego Mavericks. Jazz wygrali aż 120:101, a 31 oczek zdobył Bojan Bogdanovic:

YT/NBA Highlights

Hornets wygrali z Pacers 108:105, a LaMelo Ball kilka razy błysnął. Na przykład tym:

Albo tym:

Hakws pokonali Wizards 116:100, po tym jak Trae Young aż 18 ze swoich 41 punktów rzucił w czwartej kwarcie:

W meczu dały o sobie znać trudne charaktery. Najpierw Rondo i Westbrrok dostali po techniku za starcie:

A potem Westbrook wyleciał z boiska za kontynuację tego starcia:

Starcie Giannisa z Zionem zakończyło się zwycięstwem tego drugiego. Pelicans ograli Bucks 131:126 w meczu, w którym momentami prowadzili prawie 30 punktami. Zion zanotował 21/9/7, a 28 punktów dorzucił Ingram:

Nets narzucali punktów… Aż 147:125 zakończył się ich mecz z Thunder. Dziewięciu graczy zdobyło dwucyfrową liczbę punktów, a James Harden uzbierał triple-double z 25 oczek, 10 zbiórek i 11 asyst:

George i Kawhi wrócili do gry po covidowej przerwie i od razu zrzucili się na 50 punktów, a ich Clippers wygrali z Magic 116:90:

Joel Embiid zanotował 37 punktów i 11 zbiórek, a Sixers w drugiej połowie odjechali Wolves, wygrywając 118:94:

Spurs po cichu zanotowali już trzy wygrane z rzędu – dziś z Nuggets 119:109. Aż 30 punktów i 10 asyst zanotował DeMar DeRozan:

Immanuel Quickley zdobył 25 oczek z ławki, pozwalając Knicks wygrać z Cavs 102:81:

De’Aaron Fox i Buddy Hield nawrzucali kolejno 24 i 22 punkty, prowadząc wspólnie Kings do zwycięstwa nad Raptors 126:124: