Kolejne wzmocnienie Los Angeles Clippers

Kolejne wzmocnienie Los Angeles Clippers

Los Angeles Clippers po raz kolejny działają na rynku transferowym. Tym razem w mniej spektakularnym ruchu, dołączy do nich Patrick Patterson.

Patrick Patterson w ostatnim sezonie występował w barwach Oklahomy City Thunder, lecz nie była to udana dla niego przygoda. Silny skrzydłowy spadł na jedno z ostatnich miejsc w rotacji i średnio spędzał na parkiecie zaledwie niespełna 14 minut, nie wyróżniając się przy okazji niczym specjalnym.

Z tego też powodu nie było większych problemów podczas negocjacji dotyczących zwolnienia go z kontraktu. Jak poinformował Adrian Wojnarowski, kiedy Patrick stanie się dostępny dla wszystkich zespołów w lidze, podpisze natychmiast umowę z Los Angeles Clippers.

Patrick mimo słabszego okresu w OKC, wciąż z pewnością może być bardzo przydatnym zadaniowcem. Wysoki, silny i doświadczony zawodnik, który na przestrzeni całej kariery trafia prawie 37% swoich rzutów zza łuku. Uzupełni tym samym rotację podkoszową LAC, która wygląda całkiem nieźle – Harrell i Zubac na środku JaMychal Green i właśnie Patterson jako rozciągające grę czwórki.

Źródło: Youtube.com/SEF-Oklahoma