James Bouknight aresztowany! Zawodnik NBA prowadził pod wpływem

James Bouknight aresztowany! Zawodnik NBA prowadził pod wpływem

James Bouknight aresztowany! Zawodnik NBA prowadził pod wpływem
Photo by Jesse D. Garrabrant/NBAE via Getty Images

Kolejne doniesienia rodem z kartoteki kryminalnej w Charlotte Hornets. James Bouknight, młody rzucający obrońca Hornets, został aresztowany za prowadzenie pojazdu w stanie nietrzeźwości.

22-letni Bouknight został zatrzymany o godzinie 1:51 w nocy z soboty na niedzielę przez funkcjonariuszy departamentu policji w Charlotte. Zawodnik ostatecznie został wypuszczony za kaucją o wysokości 2500 dolarów.

„W tej chwili zbieramy informacje. Nie mogę komentować tej sprawy, dopóki nie dowiemy się więcej na ten temat.”

– trener Hornets, Steve Clifford

Co ciekawe, aresztowanie nastąpiło dokładnie tego samego dnia, kiedy termin rozprawy miał inny (teraz już były) zawodnik Hornets, Miles Bridges. Bridges został kilka miesięcy temu aresztowany pod zarzutem przemocy domowej:

Bouknight ma za sobą słaby preseason – rozegrał 5 meczów sparingowych, w których trafiał zaledwie 25% rzutów, w tym 16,7% za trzy i tylko 66,7% z linii rzutów wolnych. Notował w tym czasie średnio 5,4 punktu, 3,4 zbiórki, 1,4 asysty i 2,2 straty na mecz.

„To jest ta liga, wiesz co mam na myśli? Powiedziano mi to już lata temu: jeśli chcesz mieć radość z bycia trenerem, musisz zrozumieć, że każdego dnia więcej rzeczy idzie źle, niż dobrze. Taka jest ta praca. To część pracy trenerskiej na każdym poziomie.”

– trener Steve Clifford

James Bouknight najpewniej wypadnie na jakiś czas z gry, a kontuzjowany jest LaMelo Ball, więc przed Hornets najpewniej trudny start sezonu. Ich wygrana ze Spurs w czwartek może wcale nie być taka oczywista. Czy stawiasz na Spurs, czy na Hornets, sprawdź swoje przewidywania w ramach darmowej zabawy w Lidze Typerów NBA. Typuj mecze za darmo i zgarniaj nagrody: