J.R. Smith w Los Angeles Lakers

J.R. Smith w Los Angeles Lakers

Tym razem to już pewna i potwierdzona informacja. J.R. Smith zagra w Orlando w barwach Los Angeles Lakers.

O tym ruchu spekulowano już od pewnego czasu. Na początku roku jednak w wyścigu o miejsce w składzie Smitha wyprzedził Dion Waiters. W obliczu rezygnacji Avery’ego Bradleya z gry na Florydzie, plotki na temat byłego obrońcy Cavs znów odżyły i tym razem się spełniły. Jak poinformował Marc Stein, a chwilę później potwierdził Adrian Wojnarowski, J.R. do końca obecnego sezonu zasili szeregi Jeziorowców:

 

Smith nie słynie z najlepszej etyki pracy w branży, a ostatnie spotkanie zagrał w listopadzie 2018 roku. Od tamtej pory nie znaleźli się chętni na jego usługi, a zatem Jeziorowcy podejmują całkiem spore ryzyko, zważywszy na ich tegoroczne aspiracje. Tym bardziej, że nawet w najlepszych czasach nie gwarantował tak dobrej obrony, jak Avery Bradley. J.R. to jednak naturalny talent, szczególnie jeśli mowa o zdobywaniu punktów. Ze swoim doświadczeniem i sporą nutką nieprzewidywalności może być bardzo ciekawym wzmocnieniem, jeśli tylko dopisze mu zdrowie.

W końcu swoje największe sukcesy święcił u boku LeBrona Jamesa. Może tym razem także powtórzy historię z czasów Cavaliers, oczywiście tę z 2016, a nie 2018 roku.

Źródło: Youtube.com/Bleacher Report