Isaiah Thomas opuści początek sezonu

Isaiah Thomas opuści początek sezonu

Nie tak miał wyglądać początek obecnego sezonu, zarówno dla Wizards, jak i dla Isaiah Thomasa. Rozgrywający zamiast na boisku, start rozgrywek spędzi na rehabilitacji.

Isaiah Thomas nie ma szczęścia ostatnimi czasy. Filigranowy rozgrywający po raz kolejny zmuszony został do dłuższej przerwy w grze z powodu kontuzji. IT zerwał więzadło w swoim lewym kciuku i musi poddać się operacji. W związku z tym opuści najbliższe 6-8 tygodni.

Do feralnego zdarzenia doszło podczas zwykłej gierki treningowej w poniedziałkowy wieczór. Na całe szczęście, sam zawodnik z dystansem podchodzi do kolejnego urazu:

 

 

W stolicy Thomas miał wreszcie się odbudować i odzyskać rytm po tym, jak kontuzje prześladowały go przez ostatnie dwa sezony. Tymczasem rozpoczyna swoją przygodę w Waszyngtonie od kolejnego urazu. Według pierwszych prognoz IT zadebiutuje na parkiecie 13 listopada podczas meczu z Boston Celtics.

Podwajamy powitalny bonus od PZBUK – nawet 500 zł

Tym samym pierwszym rozgrywającym Wizards na początku sezonu będzie Ish Smith, a jego zmiennikiem najprawdopodobniej zostanie Justin Robinson, debiutant niewybrany w drafcie. Oczywiście większość obowiązków związanych z kreowaniem gry przejmie Bradley Beal, lecz z pewnością nie tak wyobrażali sobie początek nowych rozgrywek w Waszyngtonie.

Czarodzieje podpisując Thomasa z pewnością liczyli na to, że przypomni on sobie swoje najlepsze występy, które notował właśnie przeciwko Wizards. Da radę, czy kontuzje już do końca będą go prześladować?

https://www.youtube.com/watch?v=39gFgeisYlA

Źródło: Youtube.com/FreeDawkins