Isaiah Thomas chce zagrać w Warriors

Isaiah Thomas chce zagrać w Warriors

Golden State Warriors nie są już największą potęgą w lidze, wciąż jednak dla niektórych weteranów są pierwszym wyborem na liście.

Przykładem to potwierdzającym jest Isaiah Thomas. Filigranowy rozgrywający wziął udział w dyskusji na Twitterze, w której wyraził swoją chęć dołączenia do Wojowników. IT zapewni, że może stanowić cenne wsparcie z ławki w zespole Dubs:

W przyszłym sezonie Warriors z pewnością przydadzą się sprawdzeni weterani za niewielkie, najlepiej minimalne pieniądze. Thomas spełnia te wymagania, a jednocześnie udowodnił w tym sezonie, że wciąż nie można go skreślać.

W obecnych rozgrywkach Thomas wreszcie wrócił na dobre tory. Oczywiście nie jest to już zawodnik zdobywający w okolicy 30 punktów na mecz, lecz w 40 meczach rozegranych dla Wizards notował średnio 12 pkt i prawie 4 ast. Głównym problemem pozostaje jednak obrona rozgrywającego, którego po tej stronie parkietu trzeba po prostu chować.

Dubs w ostatnim czasie są znani z dobrej współpracy i swoistej odbudowy weteranów, czego przykładem jest chociażby Shaun Livingston, czy Javale McGee. Czy do tej listy będzie można wkrótce dopisać Isaiah?

Źródło: Youtube.com/Z. Highlights