Houston wysyłają Melo do Chicago Bulls!

Houston wysyłają Melo do Chicago Bulls!

MLK Day przyniósł nam emocje nie tylko podczas meczów. Jak donosi niezawodny Wojnarowski, Carmelo Anthony trafił właśnie do Chicago Bulls.

Zgodnie z informacjami podanymi przez Woja, Houston Rockets dogadali się z Chicago Bulls w sprawie wymiany Carmelo Anthony’ego. Niestety nie jest to aż taka bomba jak moglibyśmy się spodziewać, ponieważ Melo nie znajduje się w planach drużyny z Wietrznego Miasta.

Według doniesień, Anthony nie zagra ani jednego meczu w barwach Byków. Zespół albo zwolni go od razu, albo wstrzyma się z tym do trade deadline, próbując wcześniej wymienić korzystnie kontrakt Melo na jakiegoś zawodnika potrzebnego ich rotacji. Wedle zasad, będą mogli oni wymienić Carmelo na pojedynczego zawodnika, lecz nie może stać się on częścią większej wymiany:

Co w zamian wysłało Chicago? Według wszelkich informacji, nic. Przyjęli kontrakt Carmelo wraz z gotówką od Rakiet. Dla Houston jest to oczywista ulga finansowa oraz utworzenie miejsca w składzie na podpisanie za te pieniądze Kennetha Farieda.

Co dalej? Houston pozbyło się już niewygodnego gracza kończąc ostatecznie przygodę z Melo. Byki prędzej czy później zrobią to samo (chociaż kto wie, co ma w głowie Gar Forman?). Czy będzie ktokolwiek chętny na usługi Melo w trakcie tego sezonu? Czy może to już koniec jego kariery?

Źródło: Youtube.com/House of Highlights