Denver Nuggets obronią tytuł mistrzowski?
Postaw za darmowe 40 PLN od TOTALbet!

5.40
Odbierz
HoopGrids podpija Twittera: kółko i krzyżyk dla fanów NBA

HoopGrids podpija Twittera: kółko i krzyżyk dla fanów NBA

HoopGrids podpija Twittera: kółko i krzyżyk dla fanów NBA
Photo by Nathaniel S. Butler/NBAE via Getty Images

Wakacje nie są najbardziej pasjonującym okresem dla fanów NBA. Coś jednak fan NBA musi w wakacje robić. Oprócz klasycznych, wakacyjnych aktywności (mam nadzieję, że regularnie odwiedzacie swoje osiedlowe boiska), warto podtrzymać trochę swoja więź z najlepszą ligą Świata i poszerzyć swoją wiedzę o niej.

Z pomocą przychodzi nowa, przeglądarkowa zabawa o nazwie HoopGrids. Gra ta powoli podbija tę część Twittera, która gromadzi największych fanatyków NBA.

Na czym polega zabawa?

HoopGrids codziennie oferuje nową zagadkę logiczną, której celem jest podanie nazwisk graczy NBA (obecnych lub byłych), którzy grali w dwóch różnych klubach, bądź grali w danym klubie i zaliczyli w karierze dane osiągnięcie. Wszystko na planie klasycznego „Kółka i Krzyżyka”:

Twoim celem jest wskazanie takich nazwisk, które wskazywane były przez jak najmniejszą liczbę graczy dotychczas. Jeśli więc nawet na planszy powyżej przyjdzie Ci do głowy, by na przecięciu Lakers i Cavs wskazać LeBrona Jamesa, który grał dla obu tych klubów… Nie będzie to najlepszy pomysł – najpewniej wskazała go już cała masa użytkowników.

Na zgadywanie masz nieograniczoną liczbę prób. Wynik wyrażany jest w wartości procentowej – pokazuje, jaki procent innych graczy wskazał takie samo nazwisko jak Ty. Ja, przyznaję, nie jestem w tej zabawie wybitny:

Jak Tobie idzie znajdowanie połączeń? Pochwal się w komentarzach swoim wynikiem!