Geral Green wypada z gry na kilka miesięcy

Geral Green wypada z gry na kilka miesięcy

Fatalnie rozpoczyna się ten sezon dla niektórych zawodników. Wszystko bowiem wskazuje na to, że Gerald Green zaczął sezon od bardzo poważnej kontuzji.

Jak poinformował Shams Charania, Green najprawdopodobniej złamał lewą stopę w czwartkowym meczu przeciwko Toronto Raptors. To oznacza co najmniej kilka miesięcy poza parkietem.

Podwajamy powitalny bonus od PZBUK – nawet 500 zł

Początkowo nic nie wskazywało na tak poważny uraz. Green odpuścił niedzielny trening rzekomo z powodu skręcenia, przynajmniej tak się wszystkim wydawało. Tymczasem wieczorem okazało się, że kontuzja jest znacznie poważniejsza niż zakładano. Nie wiadomo na ten moment ile dokładnie potrwa przerwa zawodnika, lecz najbardziej prawdopodobny scenariusz zakłada kilka miesięcy odpoczynku i rehabilitacji. Green za wszelką cenę chciałby uniknąć operacji i zamierza poddać się jeszcze kilku dodatkowym badaniom.

Minuty Geralda przejmie zapewne Ben McLemore. Czy jednak ten niespełniony talent będzie w stanie zapewnić podobny wkład w grę zespołu co Green? Gerald spędził w Teksasie ostatnie 3 lata niejednokrotnie mając spory udział w kolejnych zwycięstwach, jakie Rakiety zapisywały na swoim koncie:

Źródło: Youtube.com/NBA