Evan Turner na testach w LA Clippers

Evan Turner na testach w LA Clippers

Los Angeles Clippers nie przestają poszukiwać wzmocnień. Ich najnowszym celem stał się były drugi numer draftu, Evan Turner.

Podwajamy powitalny bonus od PZBUK – nawet 500 zł

W najbliższą sobotę do ośrodka treningowego Los Angeles Clippers zawita nowy kandydat do gry w ich barwach. Zgodnie z doniesieniami Chrisa Haynesa z Yahoo Sports, przekonać do siebie Jerry’ego Westa i Doca Riversa spróbuje nie kto inny, jak Evan Turner.

Co ciekawe, Turner wciąż jest aktywnym zawodnikiem NBA, a przecież okienko transferowe jest już zamknięte w tym sezonie. Jednakże Minnesota Timberwolves do której na początku lutego trafił skrzydłowy, nie wiąże z nim wielkich nadziei. Dlatego też zarząd Leśnych Wilków zgodził się na przejście testów przez Turnera, w międzyczasie pracując z jego agentem nad wykupieniem kontraktu.

Turner potencjalnie mógłby się okazać świetnym wzmocnieniem dla LAC. Nie jest bowiem tajemnicą, że choć talentu w Los Angeles nie brakuje, to Clippers nie należą do najlepiej dzielących się piłką drużyn w lidze. Z tego powodu od jakiegoś czasu szukają wsparcia na rozegraniu, a to przecież od zawsze jest główną zaletą Turnera. Po trade deadline Clippers mają jeszcze dwa wolne miejsca w składzie i bardzo możliwe, że jedno z nich przeznaczą właśnie na byłego gracza m.in Portland Trail Blazers.

Źródło: Youtube.com/Portland Trail Blazers