Dwyane Wade wydaje książkę o swojej karierze

Dwyane Wade wydaje książkę o swojej karierze

Dwyane Wade zakończył tego roku swoją karierę, lecz nie powiedział jeszcze ostatniego słowa. Już tej jesieni legenda Heat opowie swoją historię za pośrednictwem książki.

Dwyane Wade to jeden z najlepszych rzucających obrońców w historii ligi i z całą pewnością będzie nam go brakować na parkietach NBA. Na całe szczęście dla fanów zawodnika, Flash postanowił opowiedzieć trochę o swojej przygodzie z najlepszą ligą świata.

Jak poinformowało wydawnictwo William Morrow za pośrednictwem Associated Press, 22 października 2019 roku na rynku zadebiutują wspomnienia D-Wade’a pod tytułem „3 Dimensional”. Według oświadczenia, książka ma opowiadać o życiu i karierze zawodnika od dorastania w południowych dzielnicach Chicago, do zostania pierwszą gwiazdą NBA. Szczególnie ma się skupić na „kluczowych elementach” kariery Wade’a, czyli 3 mistrzostwach ligi w tym 2 za sprawą udanej współpracy z LeBronem Jamesem.

Sam zawodnik stwierdził, że w książce znajdą się nieznane dotąd historie i zdjęcia z jego niesamowitej przygody. To będzie druga przygoda Flasha z literaturą, po tym jak w 2012 roku opublikował „A Father First: How My Life Became Bigger Than Basketball”. 

Najpierw autobiografia Derricka Rose’a, teraz wspomnienia Dwyane’a Wade’a. Nadchodząca jesień będzie zatem prawdziwą gratką dla fanów książek spod znaku NBA.

Źródło: Youtube.com/ESPN