Dwyane Wade skorzysta z pomocy terapeuty

Dwyane Wade skorzysta z pomocy terapeuty

Koniec kariery nigdy nie jest prosty. Dwyane Wade ma tego świadomość i właśnie dlatego zamierza w tej sprawie skorzystać z pomocy specjalistów.

Ojciec Czas pędzi nieubłaganie. Wydaje się jakby dopiero przed chwilą Dwyane Wade wchodził do ligi, a następnie odwracał przebieg Finałów 2006. Big Three w Miami? Przecież to było praktycznie wczoraj. Tymczasem bardzo możliwe, że w tym momencie Dwyane Wade gra swój przedostatni oficjalny mecz na parkietach NBA.

Wielu fanów, szczególnie Miami Heat, będzie miało wielki problem, żeby się z tym pogodzić. Okazuje się, że dla samego zawodnika będzie to równie traumatyczne przeżycie. Na tyle, że zamierza skorzystać z pomocy terapeuty:

„Pójdę na terapię. Mówię poważnie. To będzie wielka zmiana w moim życiu i zapowiedziałem już żonie, że będziemy musieli wziąć w tym udział. Zawsze byłem przeciwny, żeby obcy ludzie dawali mi rady jak mam żyć i co robić. Ale to jest tak wielka zmiana, że muszę z kimś o tym porozmawiać.”

„Nawet pomimo tego, że przede mną jeszcze dużo życia i mogę osiągnąć inne wielkie rzeczy, to już nie będzie to samo.”

Flash ma 37 lat, zatem jeszcze mnóstwo przed nim. Patrząc na ilość interesów, koneksji i posiadanych zasobów, Wade z pewnością nie tylko sobie poradzi, ale faktycznie ma szansę dokonać czegoś wielkiego. Musi tylko wybrać odpowiednią branżę. Jaką? Tego nie wiem on sam:

„Nie mam jeszcze pojęcia, co chcę robić. Zamierzam próbować wszystkiego. Na samym początku muszę zobaczyć w czym mam szansę się wyróżniać. Jestem przyzwyczajony dążyć do perfekcji w tym, w czym jestem dobry. Czymkolwiek będę się teraz zajmował, niezmiennie wielkość będzie moim celem.”

I oby mu się to powiodło. Może pójdzie w kierunku mody? D-Wade od lat interesuje się tą tematyką i trzeba przyznać, że jego przedmeczowe kreacje wyróżniają się i to raczej w tym dobrym znaczeniu.

Jak nie, to zawsze zostaje telewizja, gdzie przecież wystarczy jedynie rzucić coś kontrowersyjnego od czasu do czasu #PaulPierce

Źródło: Youtube.com/NBA