Dwyane Wade daleki od podjęcia decyzji

Dwyane Wade daleki od podjęcia decyzji

Sezon NBA zbliża się wielkimi krokami, a my wciąż nie wiemy czy Dwyane Wade w nim zagra. Sam zawodnik wciąż nie podjął ostatecznej decyzji.

Co gorsza, Wade wcale nie wydaje się być bliżej rozstrzygnięcia tej kwestii niż kilka miesięcy temu, gdy zakończyły się dla niego rozgrywki 2017/18. Tak wynika z jego wypowiedzi dla Iry Winderman z Sun-Sentinel:

„Chciałbym mieć dla ciebie jakąś odpowiedź, ale nie mam żadnej na ten moment. Wiele czynników się na to składa i rozmawialiśmy o tym wielokrotnie na przestrzeni mojej kariery. Możecie więc sobie puścić taśmy i słuchać tych samych odpowiedzi, co zawsze.”

Zapytany, czy podejmie decyzję przed startem preseason, odparł:

„Kiedykolwiek podejmę decyzję, wtedy ją ogłoszę. I niezależnie jaki dzień wtedy będzie, to będzie odpowiednia chwila.”

Także wszyscy fani Heat muszą się uzbroić w cierpliwość, gdyż nie znamy dnia, ani godziny w której Wade ogarnie swoje plany na najbliższe miesiące. Na całe szczęście, Pat Riley jest nadzwyczaj spokojny w tej kwestii i wielokrotnie powtarzał, że klub nie zamierza przyspieszać decyzji Flasha.

Na ten moment wiadomo, że zagra on albo w Miami, albo wcale i że jeśli w ogóle zagra to najprawdopodobniej po raz ostatni. Według ostatnich informacji, Dwyane skłaniał się już do powrotu na parkiety NBA, lecz w obliczu nowych doniesień wygląda to na plotki.

Miejmy jednak nadzieję, że Wade postanowi zagrać, bo pokazał w zeszłym sezonie, że wciąż potrafi wygrywać spotkania dla Heat:

https://www.youtube.com/watch?v=zGTGf4VwARM