Buddy Hield pewny playoffów w Sacramento

22/02/2019
<h3>Sacramento Kings nie weszli do playoffs od 2006 roku. Buddy Hield jest pewien, że w tym roku posucha się zakończy.</h3> <!--more-->Hield naprawdę wierzy w to, co mówi. Obrońca Kings zapytany o to czy uda im się awansować, sprawiał wrażenie więcej niż pewnego: <blockquote><em>"Bardzo pewny. Postawiłbym na to własny dom. Zarobiłbym kupę kasy na kolejny."</em></blockquote> Może to i dobrze, że nie może obstawiać własnych spotkań. Jeszcze musiałby sobie nowy dom kupować. Bo mimo, że Sacramento są na najlepszej drodze do awansu, to rywale nie śpią i łatwo nie będzie. Buddy ma tego świadomość, bo nie postawiłby wszystkiego na ten awans: <blockquote><em>"Nie postawiłbym własnych psów. Po prostu jestem pewien. Gdybym tak nie zrobił, zaraz dziennikarze by stwierdzili: 'On nie jest wystarczająco pewny'. Taki już jestem."</em></blockquote> Obrońca Kings zawsze sprawdza w jakiej sytuacji są Kings. Jako, że w tak dobrej nie byli od lat, ma prawo do optymizmu: <blockquote><em>"Zawsze tak jest. Nawet gdy byliśmy poniżej 50% zwycięstw patrzyłem ciągle na tabelę i sprawdzałem jak to wygląda."</em></blockquote> Jeśli ta misja im się powiedzie, Buddy z pewnością będzie jedną z głównych przyczyn. Hield w tym sezonie notuje 20 pkt i 5 zbiórek na genialnej skuteczności zza łuku na poziomie 44%https://www.youtube.com/watch?v=it_NaT87yNYŹródło: Youtube.com/FreeDawkins

Sacramento Kings nie weszli do playoffs od 2006 roku. Buddy Hield jest pewien, że w tym roku posucha się zakończy.

Hield naprawdę wierzy w to, co mówi. Obrońca Kings zapytany o to czy uda im się awansować, sprawiał wrażenie więcej niż pewnego:

“Bardzo pewny. Postawiłbym na to własny dom. Zarobiłbym kupę kasy na kolejny.”

Może to i dobrze, że nie może obstawiać własnych spotkań. Jeszcze musiałby sobie nowy dom kupować. Bo mimo, że Sacramento są na najlepszej drodze do awansu, to rywale nie śpią i łatwo nie będzie. Buddy ma tego świadomość, bo nie postawiłby wszystkiego na ten awans:

“Nie postawiłbym własnych psów. Po prostu jestem pewien. Gdybym tak nie zrobił, zaraz dziennikarze by stwierdzili: ‘On nie jest wystarczająco pewny’. Taki już jestem.”

Obrońca Kings zawsze sprawdza w jakiej sytuacji są Kings. Jako, że w tak dobrej nie byli od lat, ma prawo do optymizmu:

“Zawsze tak jest. Nawet gdy byliśmy poniżej 50% zwycięstw patrzyłem ciągle na tabelę i sprawdzałem jak to wygląda.”

Jeśli ta misja im się powiedzie, Buddy z pewnością będzie jedną z głównych przyczyn. Hield w tym sezonie notuje 20 pkt i 5 zbiórek na genialnej skuteczności zza łuku na poziomie 44%

Źródło: Youtube.com/FreeDawkins

Kopiuj link do schowka