Blazers pozyskują Hooda za Stauskasa!

Blazers pozyskują Hooda za Stauskasa!

Jak donosi Adrian Wojnarowski z ESPN, Blazers właśnie dogadali się z Cavs w sprawie wymiany, więc trafi do nich Rodney Hood.

Do trade deadline jeszcze trochę, ale kto zabroni zarządom przeprowadzania wymian już teraz? A no nikt. Dlatego właśnie Cleveland Cavaliers i Portland Trail Blazers nie czekali do 7. lutego, tylko przeprowadzili transfer już teraz. Do Portland trafi Rodney Hood, a do Cleveland w zamian powędrują Nik Stauskas, Wade Baldwin, oraz dwa drugorundowe picki. Cavs kolekcjonują w ten sposób kolejne picki w drafcie, a Blazers wzmacniają się i pogłębiają rotację w kontekście ewentualnej walki playoffowej.

Rodney Hood gra na podstawie oferty kwalifikacyjnej, więc zgodnie z przepisami musiał on wyrazić zgodę na przeprowadzenie umowy z jego udziałem. Według Adriana Wojnarowskiego, gracz jest zadowolony i podekscytowany widmem gry dla nowego klubu. Cóż, może sobie trochę powygrywa.

To z pewnością nie jest koniec ruchów transferowych Cavs w tym trade deadline. Według doniesień Wojnarowskiego, Kolejnym kandydatem do transferu jest Alec Burks, pozyskany z resztą w tym sezonie z Utah Jazz. Jego kosztem klub z Ohio miałby pozyskać jeszcze więcej wyborów w drafcie. Cavs są bardzo oddani sprawie – dobrze dla nich.

https://www.youtube.com/watch?v=r3xd1mA4i9k

źródło:YouTube/Z.Highlighs