Jest afera: Victor Wembanyama, Britney Spears, ochroniarze…

Jest afera: Victor Wembanyama, Britney Spears, ochroniarze…

Jest afera: Victor Wembanyama, Britney Spears, ochroniarze…

Zazwyczaj unikam tu takich tematów, ale niewiele się ostatnio dzieje. Doszło do niewielkiego starcia pomiędzy ochroniarzem Victora Wembanyamy a popularną wokalistką, Britney Spers. Starcia, które w zasadzie sprowadziło się do jednego uderzenia (?), którym ochroniarz Wembanyamy posłał wokalistkę na podłogę.

Historia prezentuje się następująco:

Britney Spers, wraz z rodziną, wybrała się na obiad do jednej z restauracji w Las Vegas. W tym samym Las Vegas, w którym wystartuje za chwilę Liga Letnia NBA. Do tej samej restauracji wszedł Victor Wembanyama, którego – co za historia – Britney Speras jest fanką. Podeszła więc zagadać i… Oberwało się jej od ochroniarza Wembanyamy. Wokalistka wylądowała na glebie, po drodze miały jej spaść okulary.

O tym, że była to Britney Speras, Wemby dowiedział się dopiero kiedy wrócił do hotelu, z nagłówków:

„Coś się wydarzyło, kiedy szedłem z ochroną do pewnej restauracji. Byliśmy w holu. Było wiele ludzi, więc wołano do mnie, oczywiście. […] Nie powinienem się zatrzymywać. Jakaś osoba krzyczała do mnie i złapała mnie z tyłu. Nie widziałem co się stało, szedłem prosto i się nie zatrzymywałem. Ta osoba złapała mnie z tyłu. Nie za ramię – objęła mnie z tyłu. Wiem tylko, że ochroniarz ją odepchnął. Nie wiem z jaką siłą. Nie zatrzymywałem się, chciałem wejść i miło spędzić czas przy obiedzie.”

– Victor Wembanyama

Wembanyama zadebiutuje w koszulce Spurs w nocy z piątku na sobotę o godzinie 3:00 naszego czasu, w starciu z CHarlotte Hornets. Blichtr NBA i związane z nim zamieszanie już stało się jednak jego udziałem.

„Nie otrzymałam jeszcze publicznych przeprosin od gracza, jego ochrony, lub organizacji. Mam nadzieję, że takowe będą…”

– Britney Spears

Prawdopodobnie był to debiut Britney na łamach ZKrainyNBA.