SUPERBET kod promocyjny: ZKRAINYNBA – Jak odebrać bonusy?

SUPERBET kod promocyjny: ZKRAINYNBA – Jak odebrać bonusy?

SUPERBET kod promocyjny: ZKRAINYNBA – Jak odebrać bonusy?

Dzięki współpracy z SUPERBET, portal ZKRAINYNBA może tworzyć dla Was treści, funkcjonować i rozwijać się. Nasza współpraca z SUPERBET może pomóc także Wam! Jednym z owoców naszej współpracy jest kod bonusowy o treści 'ZKRAINYNBA’ – użycie go podczas rejestracji do bukmachera SUPERBET pozwala na otrzymanie bonusów o łącznej wartości aż do 3754 PLN!

Superbet
Freebet 34PLN? Bonus od wpłaty do 200 PLN? Tak!
Kod promocyjny
ZKRAINYNBA
ODBIERZ

+18 tylko dla osób pełnoletnich, pamiętaj że hazard uzależnia, graj odpowiedzialnie.

SUPERBET bonusy powitalne

Nasz kod bonusowy SUPERBET pozwoli Ci zgarnąć bonusy o łącznej wartości aż do 3754 PLN! Kwota ta składa się z czterech oddzielnych bonusów, które różnią się formą oraz warunkami, jakie należy spełnić, by je otrzymać:

kwota bonusurodzaj bonusuwarunki
200 PLNBONUS rejestracja z naszym kodem i wpłata
34 PLNFREEBETwykorzystanie pierwszego bonusu do 200 PLN
20 PLNFREEBETzainstalowanie aplikacji
3500 PLNCASHBACKzwrot z pierwszego tygodnia

O tym, jak wykorzystać wszystkie możliwe bonusy powitalne z kodem promocyjnym w SUPERBET, dowiesz się poniżej.

kolejność bonusów SUPERBET

W ofercie powitalnej bukmachera SUPERBET ważne jest, by wykorzystywać bonusy w odpowiedniej kolejności! Poszczególne bonusy są zakolejkowane i aktywny może być tylko jeden z nich jednocześnie. Spełnienie warunków każdego z nich odblokowuje kolejny. Poniżej dowiesz się, jak w odpowiedniej kolejności wykorzystać bonusy powitalne w SUPERBET. 

Jak się zarejestrować w SUPERBET?

Zarejestrowanie się u bukmachera SUPERBET jest proste, intuicyjne i powinno zając nie więcej niż 2 minuty. Na początku zobaczysz krótki formularz, który musisz wypełnić. Pamiętaj, by wpisać w odpowiednie kod promocyjny ZKRAINYNBA:

Jeśli chcesz skorzystać z powitalnych bonusów od SUPERBET, pamiętaj także o zaznaczeniu zgód marketingowych, oraz zaznaczeniu zgody na przyznaniu bonusowych środków:

SUPERBET – weryfikacja konta

Bonusy przysługujące od SUPERBET za kod powitalny ZKRAINYNBA możesz wykorzystać w ramach konta tymczasowego – jest ono aktywne przez 30 dni po rejestracji. Pamiętaj jednak, że aby wypłacić środki z konta, musisz posiadać konto stałe, zweryfikowane!

By zweryfikować swoje konto, po dokonaniu rejestracji uzupełnij dodatkowy formularz, który znajdziesz w prawym górnym rogu:

Jak wykorzystać kod bonusowy SUPERBET?

Nasz kod promocyjny w SUPERBET sprawia, że możesz skorzystać z czterech różnych bonusów, których łączna wartość może wynieść nawet 3754 PLN. Ważne jest jednak, by wykorzystać je w odpowiedniej kolejności. Podążaj za instrukcją, by zmaksymalizować korzyść z kodu promocyjnego: 

Pamiętaj, by przy rejestracji użyć kodu promocyjnego ZKRAINYNBA, zaznaczyć zgody marketingowe oraz zgodę na przyznanie bonusów! To niezbędny krok, by skorzystać z promocji!


Bonus od depozytu 200 PLN

Pierwszą z atrakcji, jakie czekają Cię po tym, jak wykorzystasz kod promocyjny w SUPERBET, jest bonus od pierwszej wpłaty. Jeśli założysz konto, wpisując w odpowiednie pole kod bonusowy, zaznaczysz zgody marketingowe i dokonasz pierwszej wpłaty, rozpoczyna się proces przyznania bonusu. Wpłata musi wynieść od 20 PLN do 200 PLN, żeby otrzymać bonus od wpłaty. Jeśli jednak chcesz otrzymać dalsze bonusy, wpłata musi wynosić przynajmniej 50 PLN:


 • zarejestruj się z kodem ZKRAINYNBA
 • dokonaj pierwszej wpłaty o wysokości 50-200 PLN (jeśli nie chcesz skorzystać z kolejnych bonusów, możesz wpłacić 20-200 PLN)
 • otrzymasz bonus 100% od dokonanej wpłaty – zaakceptuj go
 • obróć kwotę bonusową 2x na kuponach z kursem minimum 1.80

Na obrócenie bonusową kwotą masz 10 dni – ważne jest więc, żeby zakłady, które postawisz, rozstrzygnęły się przed upływem tego czasu. Nie stawiaj więc na to, kto zdobędzie mistrzostwo NBA, a raczej na to, kto wygra mecz kolejnej nocy. Jeśli nie masz pomysłu, zawsze znajdziesz nasze sugestie w zakładce Typy NBA. 


Wpłata środków w SUPERBET

Jak już zauważyłeś, wykorzystanie bonusów powitalnych w SUPERBET wymaga wpłaty środków. Na szczęście ta jest banalnie prosta. Po wybraniu opcji „Wpłata”, wystarczy wpisać kwotę, oraz wybrać sposób wpłacenia środków. Bukmacher SUPERBET oferuje wpłaty przy użyciu wszystkich najpopularniejszych pośredników, jak PayPal, PaySafeCard, czy Przelewy24. Możliwa jest także płatność za pośrednictwem BLIK, lub klasyczny przelew przy użyciu karty płatniczej:


Freebet 34 PLN

Kolejnym z bonusów po wykorzystaniu kodu ZKRAINYNBA jest Freebet o wartości 34 PLN. Otrzymanie go zakłada, że wykonałeś wszystkie poprzednie kroki, a więc: rejestracja z naszym kodem, zaznaczenie zgód marketingowych i pierwsza wpłata o wysokości 50-200 PLN. Po wypełnieniu tych warunków, w przeciągu 48 godzin przyznany zostanie Ci freebet, a więc darmowa kwota do wykorzystania w zakładzie. Po przyznaniu, masz 24 godziny na jego zaakceptowanie:


 • wykonaj poprzednie kroki
 • zaakceptuj bonus w przeciągu 24 godzin
 • wykorzystaj freebet w przeciągu 7 dni od wpłynięcia na konto

Należy pamiętać, że bonusy w SUPERBET nie aktywują się jednocześnie. Po spełnieniu warunków, Freebet 34 PLN pojawi się jako ‘zakolejkowany’. Kwota wpłynie na Twoje konto dopiero wtedy, kiedy zakończy się poprzedni bonus, czyli bonus od wpłaty.

Kiedy freebet wpłynie już na Twoje konto, masz 7 dni na jego wykorzystanie. Podobnie jak w przypadku poprzedniego bonusu, nie należy więc stawiać na zakłady długoterminowe. 


Freebet 20 PLN na aplikację

Niektórzy bukmacherzy oferują bonus za zainstalowanie ich aplikacji mobilnej. Do tego grona zalicza się SUPERBET. Kod bonusowy ZKRAINYNBA pozwoli Ci zatem otrzymać freebet o wartości 20 PLN.

By go otrzymać, musisz trzymać się podanej przez nas kolejności bonusów, a więc spełnić kroki zawarte w poprzednich punktach: zarejestrować się z kodem ZKRAINYNBA, zaznaczyć zgody marketingowe i dokonać pierwszej wpłaty od 50 PLN do 200 PLN. Po wykonaniu tych kroków, i zainstalowaniu aplikacji mobilnej, w przeciągu 72 godzin po zalogowaniu przyznany zostanie Ci freebet . Po przyznaniu, masz 7 dni na jego zaakceptowanie:


 • zainstaluj aplikację mobilną SUPERBET 
 • zaakceptuj bonus w przeciągu 7 dni
 • wykorzystaj freebet w przeciągu 10 dni od wpłynięcia na konto

Aplikację SUPERBET musisz zainstalować w przeciągu 7 dni od pierwszego depozytu!

Kiedy freebet wpłynie już na Twoje konto, masz 7 dni na jego wykorzystanie. Podobnie jak w przypadku poprzednich bonusów, nie należy więc stawiać na zakłady długoterminowe. 

Należy pamiętać, że bonusy w SUPERBET nie aktywują się jednocześnie. Po spełnieniu warunków, Freebet 20 PLN na aplikację, pojawi się jako ‘zakolejkowany’. Kwota wpłynie na Twoje konto dopiero wtedy, kiedy zakończą się poprzednie bonusy, czyli bonus od wpłaty i freebet 34 PLN.


CASHBACK do 3500 PLN

Cashback jest zwieńczeniem bonusów, jakie otrzymasz po wykorzystaniu kodu ZKRAINYNBA w SUPERBET. Cashback to zwrot kwoty, jaką przegrałeś w przeciągu pierwszego tygodnia, jeśli wyszedłeś w tym czasie na minus. Pierwszy tydzień liczony jest od momentu dokonania pierwszej wpłaty. 


 • zarejestruj się z kodem ZKRAINYNBA (zaznacz zgody marketingowe)
 • wpłać pierwszy depozyt od 50 PLN do 200 PLN
 • CASHBACK zostanie wpłacony na twoje konto w przeciągu 72 godzin po upłynięciu tygodnia od pierwszej wpłaty – tylko w przypadku, gdy zakończyłeś tydzień na minusie!
 • bonusem obróć 2x na kuponach z łącznym kursem min. 1.80
 • na obrót bonusem masz 10 dni

Co to właściwie znaczy, że zakończyłeś tydzień na minusie? SUPERBET oblicza to za pomocą prostego wzoru:

CASHBACK = łączna kwota postawionych zakładów – łączna wygrana kwota – kwota wykorzystanych bonusów – podatek 

Należy pamiętać, że maksymalna kwota cashbacku wynosi 3500 PLN! Jeśli w przeciągu 7 dni wyszedłeś na minus większy, niż 3500 PLN, to wypłacone zostanie maksymalnie 3500 PLN. Ale też… 

Jeśli wyszedłeś przez tydzień ponad 3500 PLN na minus, to powinieneś rozsądniej gospodarować swoimi środkami. Pamiętaj, że hazard uzależnia i nie jest metodą zarabiania pieniędzy – jest zabawą dla urozmaicenia oglądania sportu dla osób dorosłych i odpowiedzialnych. Graj tylko za tyle, na ile możesz sobie pozwolić. 


Jak obrócić bonusy w SUPERBET?

Pamiętaj, że wszystkie bonusowe kwoty, jakie otrzymasz po wykorzystaniu kodu ZKRAINYNBA, nie są kwotami, które możesz od razu wypłacić z konta. Żeby stawkę bonusu wypłacić, musisz dokonać obrotu bonusową kwotą. Każdy z bonusów ma własne zasady obrotu. 

W zestawieniu z konkurencyjnymi bukmacherami, warunki obrotu w SUPERBET wypadają korzystnie. Przede wszystkim są przejrzyste i nie wymagają wielokrotnego obracania w trudnych warunkach. Zwłaszcza kwoty freebetowe są bardzo proste do wykorzystania: 

bonus SUPERBETkwotaile razy obrócić?po jakim kursie?
Bonus od wpłaty50 PLN – 200 PLN2x1.80
Freebet 34 PLN1xdowolny
Freebet na aplikację20 PLN1xdowolny
CASHBACKdo 3500 PLN2x1.80

FAQ

Kod promocyjny SUPERBET o treści ‘ZKRAINYNBA’ wpisany przy rejestracji zapewni Ci bonusy o łącznej wartości do 3754 PLN.

By odebrać Freebet 34 PLN, załóż konto stałe z kodem ‘ZKRAINYNBA’, zaznaczając zgody marketingowe.

Tak – dzięki rejestracji z kodem ‘ZKRAINYNBA’, możesz oglądać mecze NBA za darmo na SUPERBET.