Środkowy LA Clippers opuszcza bańkę

Środkowy LA Clippers opuszcza bańkę

Kolejny zawodnik opuszcza bańkę NBA w Orlando. Tym razem z Florydy wyjeżdża Montrezl Harrell z Los Angeles Clippers.

Jak poinformował Shams Charania z The Atlethic, Harrell opuszcza ligowy kampus z powodu nagłej sytuacji rodzinnej. Środkowy przyjechał razem z resztą zespołu 9 lipca i według źródeł planuje on zagrać w trakcie tego sezonu, chociaż na ten moment nie podano nawet przybliżonej daty jego powrotu.

Niezależnie kiedy ona nadejdzie, Harrell będzie musiał po powrocie przejść obowiązkowy okres kwarantanny, która w zależności od różnych czynników wyniesie od 4 do 10 dni. Niewykluczone więc, iż nie zobaczymy energetycznego podkoszowego podczas nocy otwarcia rozgrywek w bańce w derbach z LA Lakers.

Clippers wciąż są w mocno okrojonym składzie w Orlando. Zaledwie 4 dni temu do drużyny dołączył Kawhi Leonard, a Landry Shamet, Ivica Zubac czy Marcus Morris wciąż znajdują się poza bańką i nie wiadomo kiedy, jeśli w ogóle, dołączą do drużyny.

Obecność Harrella i iskra, której dostarcza on każdego wieczoru z ławki będą absolutnie kluczowe dla mistrzowskich aspiracji Clippers, szczególnie w kontekście niepewności dotyczących Zubaca. Nie bez powodu Montrezl jest głównym faworytem do zdobycia nagrody Rezerwowego Roku w tym sezonie:

Źródło: Youtube.com/LA Clippers