Oladipo jednak zagra?

Oladipo jednak zagra?

Czyżbyśmy jednak mieli zobaczyć Victora Oladipo w grze jeszcze w tym sezonie? Shams Charania rozbudził dziś na nowo nadzieje wszystkich fanów Indiany Pacers.

Jeszcze na początku lipca, Oladipo w rozmowie z Shamsem Charanią oficjalnie potwierdził, że nie zagra więcej w tym sezonie z obawy o swoje zdrowie. Lider Pacers wraca do formy po poważnej kontuzji i nie chciałby przeciążyć organizmu podczas walki w tegorocznych playoffach. Mimo wszystko Victor nie zrezygnował z przyjazdu na Florydę, chcąc wspierać na co dzień swoich kolegów.

Teraz jednak Charania powołując się na swoje źródła w obozie Pacers informuje, że z każdym dniem rosną szanse na bezpośrednią pomoc Oladipo na boisku. Według dziennikarza The Atlethic, obrońca Indiany brał już udział w kilku treningach zespołu przy pełnym obciążeniu i prezentował się bardzo dobrze. W związku z tym w zespole zaczęła pojawiać się coraz poważniejsza nadzieja w sprawie powrotu zawodnika, choć on sam nie skomentował tych rewelacji.

W Indianie na pewno ucieszyliby się ze zmiany decyzji swojego lidera. Z Oladipo w składzie Pacers mają potencjał na bardzo dobre wyniki w postseason, chociaż wiele oczywiście zależy od rzeczywistej formy Victora.

Źródło: Youtube.com/ESPN