NBA Playoffs: Drugi mecz Knicks z Pacers – Haliburton nie jest zdrowy? Typ na mecz!

NBA Playoffs: Drugi mecz Knicks z Pacers – Haliburton nie jest zdrowy? Typ na mecz!

NBA Playoffs: Drugi mecz Knicks z Pacers – Haliburton nie jest zdrowy? Typ na mecz!
(Photo by Nathaniel S. Butler/NBAE via Getty Images)

Z przytupem rozpoczęliśmy drugą rundę tegorocznych Playoffów – między innymi serię Pacers z Knicks, w której po pierwszym meczu na prowadzeniu nowojorczycy. Pierwszy mecz zwiastuje jednak potencjalnie zaciętą serię.

Pierwszy mecz zakończył się wynikiem 121:117 dla nowojorskich Knicks po zaciętej końcówce, wypuszczonym w ostatnich akcjach prowadzeniu Pacers i znów w tych Playoffach: potwierdzonych raportem pomeczowym błędach sędziowskich.

Mecz ten pokazał nam, że Pacers stać na rywalizowanie z Knicks – także na wyjeździe, w Madison Square Garden. Nawet w meczu, w którym ich lider – Tyrese Haliburton – nie wygląda najlepiej.

Haliburton w pierwszym meczu serii zdobył tylko 6 punktów trafiając 2/6 z gry dokładając 4 zbiórki, 8 asyst i aż 4 przechwyty. Zapowiada jednak poprawę:

„Zbłądziłem, skupiając się na rozegraniu… To nie była dobra decyzja z mojej strony. Wciąż muszę być sobą, ale tak: jutro będę lepszy.”

– Tyrese Haliburton dla ESPN

Trener Indiany Pacers, Rick Carlisle, przyznaje w rozmowie z Brianem Windhorstem z ESPN, że Tyrese Haliburton ma pewne problemy z powracającymi bólami pleców. Zapewnia jednak, że nie jest to problem, który wykluczy rozgrywającego z gry:

„W tym punkcie sezonu każdy z czymś się zmaga, a on przykłada się do pracy, robi wszystko, żeby utrzymać się w dobrej dyspozycji. Jestem pewny tego, że będzie grał, ale jest to pewne zmartwienie.”

– trener Rick Carlisle

Kontuzje w znacznie większym stopniu dziesiątkują rotację Knicks. Oprócz Juliusa Randle’a i Bojana Bogdanovicia, z gry wypał także Mitchell Robinson. Trener Tom Thibodeau, który i tak gra wąską rotacją, ma więc coraz mniej graczy do dyspozycji. Można mieć obawy, czy grający po blisko 48 minut starterzy Knicks wytrzymają tempo gry Indiany.

Dlatego:

Może to trochę szalony typ – na pewno biorąc pod uwagę kurs – ale nie pozbawiony sensu. Indiana Pacers przegrali pierwszy mecz z Knicks o włos. Niektórzy powiedzą, że przez błędy sędziowskie, ale zostawmy to. Pokazali, że są w stanie wygrać. Zwłaszcza, że Knicks muszą zmierzyć się z kolejną już kontuzją (Mitchell Robinson), zaraz będą grać w sześciu i nie wytrzymają wysokiego tempa gry, spędzając na parkiecie po 46 minut. Mówimy o tempie, które dało 238 punktów w ostatnim meczu:

Stawiając za 34 PLN freebet od SUPERBET na wygraną Pacers i 222+ punktów w meczu, możesz wygrać 157 PLN
kurs z dnia: 8.05.2024
Kurs: 5.25
możesz postawić
+18 tylko dla osób pełnoletnich, pamiętaj że hazard uzależnia, graj odpowiedzialnie.

Jeśli nie chcesz ryzykować stawiania na zwycięstwo Pacers (choć jeśli chcesz wykorzystać freebet 34 PLN to aż się prosi), to typ na samą liczbę punktów +222,5 po kursie 2.00 też jest jak najbardziej interesujący.

Jak odebrać freebet o wartości 34 PLN?

 

  • zarejestruj się z kodem ZKRAINYNBA
  • dokonaj pierwszej wpłaty o wysokości przynajmniej 50 PLN
  • zaakceptuj bonus w przeciągu 24 godzin
  • wykorzystaj freebet w przeciągu 7 dni od wpłynięcia na konto

 

KOD PROMOCYJNY
ZKRAINYNBA
odbierz bonus
superbet logo MECZE PLAYOFF OBEJRZYSZ ZA DARMO: SPRAWDŹ! ⬅️

18 tylko dla osób pełnoletnich, pamiętaj że hazard uzależnia, graj odpowiedzialnie.