NBA News: Suns naprawdę chcą oddać Duranta? Nowe szczegóły

NBA News: Suns naprawdę chcą oddać Duranta? Nowe szczegóły

NBA News: Suns naprawdę chcą oddać Duranta? Nowe szczegóły
Photo by Patrick McDermott/Getty Images

Dziś rano zaskoczyła nas informacja o tym, że Houston Rockets mogą chcieć pozyskać z Phoenix Suns Kevina Duranta. Początkowo mogło to zabrzmieć jak szaleństwo, ale… Sprawa zaczyna nabierać tempa.

Adrian Wojnarowski z ESPN początkowo poinformował, że Houston Rockets będą starać się pozyskać z Suns Kevina Duranta. Z czasem pojawia się coraz więcej głosów nie tylko potwierdzających zainteresowanie ze strony Rockets, ale też chęć oddania KD przez Suns. Powoływanie się na Stephena A. Smitha nie jest najrozsądniejszym źródłem informacji, ale takie słowa wypowiedział w programie z Brianem Windhorstem:

„Raportuję: mam na oku, co mówią w Phoenix – chcą pozbyć się teraz Kevina Duranta.”

– Stephen A. Smith

Biorący z nim udział w tej rozmowie Brian Windhorst dodał kilka szczegółów – na przykład fakt, że Devin Booker nie ma zamiaru opuszczać Phoenix, niezależnie od sytuacji wokół Duranta. Zaznacza on, że niezależnie od sytuacji, Panowie pozostają w dobrych stosunkach i nie ma między nimi żadnych napięć – można było bowiem zgadywać, że byłby to ewentualny powód, dla którego Suns mogliby chcieć oddawać Duranta. Według Windhorsta takiego problemu nie ma.

Brian Windhorst dodaje także, że Rockets mogą chcieć oddać Alperena Senguna w potencjalnej wymianie za Kevina Duranta… No i tu już naprawdę trudno uwierzyć w te doniesienia. Turecki center był w zeszłym sezonie ich wyraźnie najlepszym graczem, zanim doznał kończącej sezon kontuzji. Utalentowany, młody, na niskim debiutanckim kontrakcie – oddawanie go za dwa lata kontraktu 35-letniego już Duranta nie wydaje się mieć sensu.

No ale czekamy na dalsze doniesienia – zobaczymy, czy Windhorst ze Smithem rzeczywiście coś wiedzą.

superbet logo MECZE NBA OBEJRZYSZ ZA DARMO: SPRAWDŹ! ⬅️

18 tylko dla osób pełnoletnich, pamiętaj że hazard uzależnia, graj odpowiedzialnie.