NBA News: Pick w drafcie Rockets rozchwytywany – mogą oddać 3. wybór

NBA News: Pick w drafcie Rockets rozchwytywany – mogą oddać 3. wybór

NBA News: Pick w drafcie Rockets rozchwytywany – mogą oddać 3. wybór
(Photo by Alex Bierens de Haan/Getty Images)

Tegoroczny draft nie jest obfity w talent najwyższych lotów, ale i tak zapowiada się bardzo ekscytująco. Z jednej strony przez nową formułę, rozbijającą 1. i 2. rundę na dwa kolejne dni, ze względu na najtrudniejsza od lat do wytypowania kolejność zawodników, ale przede wszystkim ze względu na zapowiadające się licznie transfery.

Jeśli postawisz za 111 PLN zakładu bez ryzyka od TOTALbet na wybór D. Clingana z 3. pickiem, możesz wygrać 341 PLN!
kurs z dnia: 22.06.2024
Kurs: 3.50
możesz zagrać
+18 tylko dla osób pełnoletnich, pamiętaj że hazard uzależnia, graj odpowiedzialnie.

Nie wiemy jeszcze, co ze swoim 1. pickiem zrobią Atlanta Hawks. Doniesienia sugerują, że Wizards ze swoim 2. pickiem zamierzają wybrać Alexa Sarra. Z kolei 3. pick należący do Houston Rockets jest łakomym kąskiem dla konkurencji.

Według Kelly’ego Iko z The Athletic, poważnie zainteresowani pozyskaniem picku od Rockets są Charlotte Hornets, Memphis Grizzlies oraz Portland Trail Blazers. Pick ten ejst o tyle kuszący, że wiele wskazuje na to, że może udać się wybrać z nim Donovana Clingana.

Według raportu Iko, zwłaszcza Grizzlies i Hornets są w negocjacjach „raczej agresywni”. Memphis Grizzlies mogą mieć w tych rozmowach pewną przewagę. Okazuje się bowiem, że Rafael Stone i Ime Udoka – czyli kolejno manager i trener Rockets – są dużymi fanami talentu Marcusa Smarta. Defensywnie usposobiony obwodowy przydałby się im w rotacji – jednego ściągnęli z Memphis już rok temu. Był to Dillon Brooks, który rozegrał w Houston solidny sezon.

KTO #1 W DRAFCIE? MOŻESZ POSTAWIĆ W TOTALBET!

18 tylko dla osób pełnoletnich, pamiętaj że hazard uzależnia, graj odpowiedzialnie.