NBA News: Nikola Jokic z kolejna nagrodą MVP! Zabawna reakcja Serba

NBA News: Nikola Jokic z kolejna nagrodą MVP! Zabawna reakcja Serba

NBA News: Nikola Jokic z kolejna nagrodą MVP! Zabawna reakcja Serba
(Photo by Justin Ford/Getty Images)

Dziś poznaliśmy laureata nagrody MVP za sezon 2023/24. Został nim – po raz trzeci w karierze – Nikola Jokic z Denver Nuggets.


Mecze NBA możesz oglądać za darmo w SUPERBET! Nie musisz wpłacać środków, spełniać warunków – wystarczy założenie konta

 

KOD PROMOCYJNY
ZKRAINYNBA
oglądaj

+18 tylko dla osób pełnoletnich, pamiętaj że hazard uzależnia, graj odpowiedzialnie.


Nikola Jokic otrzymał 79 głosów na 1. miejsce spośród 99 głosujących. Inni zawodnicy, którzy otrzymali głosy, to Shai Gilgeous-Alexander, Luka Doncic i Giannis Antetokounmpo:

Dla Nikoli Jokicia jest to już trzecie tego typu wyróżnienie. Nagrodę dla najlepszego gracza sezonu odbierał także w 2021 oraz 2022 roku. W zeszłym sezonie jego dominację na rok przerwał Joel Embiid. Jokic jest dopiero 9. graczem w historii, który otrzymał najważniejszą indywidualną nagrodę przynajmniej trzykrotnie. Rekordzista – Kareem Abdul-Jabbar – zdobywał MVP aż 6 razy.

To już nie pierwsze MVP Jokera, więc i emocje z nim związane nie były dla niego duże. Informację o otrzymaniu wyróżnienia Jokic przyjął w swoim stylu, bez większego wzruszenia:

Nikola Jokic miał prawo nie ekscytować się nagrodą MVP nie tylko dlatego, że to nie pierwsza w jego gablocie. Jego Denver Nuggets przegrywa obecnie serię z Minnesotą Timberwolves 0:2 po dwóch porażkach na własnym parkiecie. Wyjście z tej trudnej sytuacji i awans do kolejnej rundy to coś, co pewnie zajmuje głowę Jokera w większym stopniu niż nagrody indywidualne.

superbet logo MECZE PLAYOFF OBEJRZYSZ ZA DARMO: SPRAWDŹ! ⬅️

18 tylko dla osób pełnoletnich, pamiętaj że hazard uzależnia, graj odpowiedzialnie.