NBA News: Magia Jokic zaczyna działać? Wzrost oglądalności Denver

NBA News: Magia Jokic zaczyna działać? Wzrost oglądalności Denver

NBA News: Magia Jokic zaczyna działać? Wzrost oglądalności Denver
(Photo by Harry How/Getty Images)

Tegoroczne Playoffy przynoszą emocje, a co za tym idzie – mają odpowiedni pozom oglądalności. Jak wynika z raportu Sports Media Watch, zwłaszcza Nuggets mają się z czego cieszyć.

Wszystkie mecze obejrzysz za darmo w SUPERBET – wystarczy założyć konto, bez spełniania żadnych warunków!
Kod promocyjny
ZKRAINYNBA
sprawdź

+18 tylko dla osób pełnoletnich, pamiętaj że hazard uzależnia, graj odpowiedzialnie.

Jak podaje serwis Sports Media Watch, zajmujący się analiza oglądalności sportu, trzeci mecz serii Nuggets z Timberwolves oglądało w amerykańskiej telewizji średnio aż 5,21 miliona widzów. Według wyliczeń portalu, to wzrost aż o 10% względem analogicznego meczu rok temu – starcia w drugiej rundzie pomiędzy Nuggets a Suns.

Mecze Denver – jako obrońców tytułu – cieszą się wśród widzów wysokim zainteresowaniem. Sports Media Watch podaje, że wśród sześciu najchętniej oglądanych meczów tegorocznych Playoffów, aż cztery to mecze z udziałem Nuggets. Dwa najchętniej oglądane to ich dwa starcia z Los Angeles Lakers.

Takie informacje są dla Nuggets bardzo pozytywnym sygnałem z perspektywy marketingowej. Koniec końców jednym z głównych celów funkcjonowania klubu NBA jest przynosić przychód. Klub ze stanu Kolorado w zeszłym sezonie – pomimo zdobycia mistrzowskiego tytułu – był dopiero 13. w lidze pod względem sumarycznego przychodu. Koszulka z nazwiskiem Nikoli Jokicia – MVP tego sezonu i trzykrotnego MVP z ostatnich 4 lat – była dopiero 13. najczęściej sprzedającą się w tym sezonie wśród fanów.

superbet logo MECZE PLAYOFF OBEJRZYSZ ZA DARMO: SPRAWDŹ! ⬅️

18 tylko dla osób pełnoletnich, pamiętaj że hazard uzależnia, graj odpowiedzialnie.