Chcesz oglądać NBA, ale nie wiesz jak? 🥺
Za darmo, na żywo w SUPERBET! 😁

superbet logo
wchodzę!
NBA News: Kluczowy gracz Knicks wypada z gry! Problem z łokciem

NBA News: Kluczowy gracz Knicks wypada z gry! Problem z łokciem

NBA News: Kluczowy gracz Knicks wypada z gry! Problem z łokciem

Nowa gwiazda New York Knicks ma problem i w najbliższym czasie nie wróci na parkiet. Mowa o OG Anunobym, który – jak podaje Adrian Wojnarowski z ESPN – jest zmuszony poddać się operacji łokcia.

OG Anunoby opuścił już 6 ostatnich meczów, próbując oszczędzać bolący go łokieć by wrócić niebawem do gry. Lekarze po czasie uznali jednak, że najlepszym sposobem będzie operacyjne pozbycie się ze stawu łokciowego luźnych fragmentów kości, które powodują dyskomfort. Zabieg nie jest bardzo poważny, jednak wykluczy Anunoby’ego z gry na przynajmniej 3 tygodnie. Po 3 tygodniach jego stan zdrowia zostanie ponownie oceniony, a lekarze określą, czy może już wrócić do aktywności.

OG Anunoby do Knicks trafił w ramach wymiany z Toronto Raptors, w pojedynkę obracając sezon nowojorskiej ekipy. Z nim w składzie Knicks notują bilans 12-2, a on sam oprócz genialnej indywidualnej defensywy dostarcza trójki na najlepszej w karierze skuteczności ponad 39%. Anunoby w koszulce Knicks notuje średnio 15,6 punktu, 4,6 zbiórki i aż 1,8 przechwytu na mecz.