NBA News: Klay Thompson poważnie rozważa Florydę! Trafi do Magic?

NBA News: Klay Thompson poważnie rozważa Florydę! Trafi do Magic?

NBA News: Klay Thompson poważnie rozważa Florydę! Trafi do Magic?
(Photo by Mike Ehrmann/Getty Images)

Orlando Magic swoją przygodę w tegorocznych Playoffach już na pierwszej rundzie. Czy na przyszły sezon wzmocnią się Klay’em Thompsonem?


Mecze NBA możesz oglądać za darmo w SUPERBET! Nie musisz wpłacać środków, spełniać warunków – wystarczy założenie konta

 

KOD PROMOCYJNY
ZKRAINYNBA
oglądaj

+18 tylko dla osób pełnoletnich, pamiętaj że hazard uzależnia, graj odpowiedzialnie.


Sytuacja Orlando Magic o raz Klay’a Thompsona zdają się splatać. Klay po bardzo rozczarowującym sezonie – zarówno dla niego indywidualnie, jak i dla jego Golden State Warriors – może mieć problem z tym, aby otrzymać satysfakcjonujący kontrakt od dotychczasowego pracodawcy. Zwłaszcza, że sytuacja finansowa Warriors jest trudna. Orlando Magic z kolei, jako rozwijający się zespół, odbił się od tegorocznych Playoffów z powodu braku strzelców.

Wygląda na to, że Klay i Orlando są dla siebie pisani. Głosy o tym, że Magic są zainteresowani weteranem, słyszymy od jakiegoś czasu. Teraz jednak wychodzi na jaw, że nie tylko Magic są takim rozwiązaniem zainteresowani – sam Thompson także ma brać to poważnie pod uwagę:

„Magic tego lata mogą otworzyć w swoim salary cap aż do aż do 60 milionów dolarów… Jedno imię, na które mają oko, to Klay Thompson. Powiedziano mi, że istnieje obustronne zainteresowanie pomiędzy Magic a Klay’em Thompsonem.”

– Shams Charania, The Athletic

Otwarcie tak dużej sumy pieniędzy w salary cap wymagać będzie od Orlando rezygnacji z niegwarantowanej umowy Jonathana Isaaca i rezygnacja z opcji dla Joe Inglesa oraz Mo Wagnera.

Klay Thompson w minionym sezonie rozegrał 77 meczów – to pierwszy raz, kiedy rozegrał tak wiele spotkań od kontuzji Achillesa w 2021 roku. Niestety jednak, notował przy tym najsłabsze od lat 17,9 punktu na mecz. Jego skuteczność za trzy na wysokiej próbie może jednak pomóc młodym Magic – tak, jak jego mistrzowskie doświadczenie.

superbet logo MECZE PLAYOFF OBEJRZYSZ ZA DARMO: SPRAWDŹ! ⬅️

18 tylko dla osób pełnoletnich, pamiętaj że hazard uzależnia, graj odpowiedzialnie.