NBA News: Jamal Murray z kontuzją łydki – czy zagra w najbliższym meczu?

NBA News: Jamal Murray z kontuzją łydki – czy zagra w najbliższym meczu?

NBA News: Jamal Murray z kontuzją łydki – czy zagra w najbliższym meczu?
Photo by AAron Ontiveroz/The Denver Post

Przed nami drugi mecz serii Nuggets z Timberwolves. Okazuje się, że obrońcy tytułu mogą go rozegrać w osłabieniu. Pod znakiem zapytania stoi występ Jamala Murray’a.

Stawiając za 34 PLN freebetu od SUPERBET na wygraną Timberwolves, możesz wygrać 89 PLN
kurs z dnia: 6.05.2024
Kurs: 3.00
możesz postawić
+18 tylko dla osób pełnoletnich, pamiętaj że hazard uzależnia, graj odpowiedzialnie.

Jak wynika z przedmeczowego raportu, status Jamala Murray’a na mecz numer 2 serii z Timberwolves to „questionable”, czyli „pod znakiem zapytania”. Oznacza to, że zespół może podjąć decyzję o występie Murray’a na dobrą sprawę przed samym pierwszym gwizdkiem. Jamal Murray zmaga się z naciągnięciem łydki, które ogranicza jego mobilność od początku Playoffów.

O stan łydki Jamala Murray’a zapytał Harrison Wind z DNVR Sports:

„To już będzie częścią tego wszystkiego. Zaakceptowałem to.Wszystko można jakoś skontrować, więc będę się dostosowywał do sytuacji. Będziemy się dostosowywać, znajdować sposoby na wykonanie zadania. Z łydką jest jak jest.”

– Jamal Murray

Przed pierwszym meczem z Timberwolves, status Murray’a także głosił „questionable”. Murray ostatecznie wystąpił, choć zagrał słabo – zdobył skromne jak na siebie 17 punktów, notując najsłabszy w zespole wskaźnik plus/minus na poziomie -22.

Jamal Murray w tegorocznych Playoffach notuje średnio 22,5 punktu, trafiając jednak nieefektywne 40% rzutów z gry, w tym 31,6% za trzy.

superbet logo MECZE PLAYOFF OBEJRZYSZ ZA DARMO: SPRAWDŹ! ⬅️

18 tylko dla osób pełnoletnich, pamiętaj że hazard uzależnia, graj odpowiedzialnie.