NBA News: Groźnie wyglądająca kontuzja gwiazdy Rockets

NBA News: Groźnie wyglądająca kontuzja gwiazdy Rockets

NBA News: Groźnie wyglądająca kontuzja gwiazdy Rockets

Houston Rockets wygrali minionej nocy z Sacramento Kings, ale było to zwycięstwo słodko-gorzkie. Pod koniec czwartej kwarty bowiem boisko z kontuzja opuścił lider zespołu, Alperen Sengun. Uraz tureckiego podkoszowego wyglądał poważnie: W trakcie lądowania jego kolano uległo przeciążeniu:

W tej chwili nie ma dokładnych informacji o tym, jaki jest charakter kontuzji Alperena Senguna. Zawodnik ma przejść dziś badanie MRI zarówno kolana, jak i kostki. Wyniki najprawdopodobniej pozwolą w przybliżeniu określić jak długa przerwa od gry czeka Senguna:

21-letni Alperen Sengun rozgrywa swój trzeci, przełomowy sezon w NBA. Grając po 32,5 minuty na mecz, notował w tym sezonie średnio 21,2 punktu, 9,4 asysty i 5 asyst. Jego świetna gra, w połączeniem z rozwojem innych młodych graczy, jak Jabari Smith Jr., czy Jalen Green, oraz ściągnięciem latem weteranów (VanVleet, Jeff Green) miała wynieść wyniki zespołu na wyższy poziom. Tak w istocie jest – po sezonie 2022/23 na niespełna 27% zwycięstw, w tym notują już 45,3% wygranych.

superbet logo ZAREJESTRUJ SIĘ I OGLĄDAJ NBA ZA DARMO! 🤩

18 tylko dla osób pełnoletnich, pamiętaj że hazard uzależnia, graj odpowiedzialnie.