NBA News: Cavs dogadają się z Mitchellem? Poszukiwania trenera wstrzymują ich ruchy

NBA News: Cavs dogadają się z Mitchellem? Poszukiwania trenera wstrzymują ich ruchy

NBA News: Cavs dogadają się z Mitchellem? Poszukiwania trenera wstrzymują ich ruchy
Photo by Adam Pantozzi/NBAE via Getty Images

Jak podaje Jake Fischer z Yahoo!Sports, Cleveland Cavaliers są blisko dogadania się z Donovanem Mitchellem w sprawie przedłużenia kontraktu.

Finały NBA obejrzysz za darmo w SUPERBET – wystarczy założyć konto, bez spełniania żadnych warunków!
Kod promocyjny
ZKRAINYNBA
sprawdź

+18 tylko dla osób pełnoletnich, pamiętaj że hazard uzależnia, graj odpowiedzialnie.

Według Jake’a Fischera z Yahoo!Sports, za kulisami NBA rośnie przekonanie, że Cleveland Cavaliers dogadają się z Donovanem Mitchellem w sprawie przedłużenia kontraktu. Cavs sprowadzili Mitchella z Utah Jazz w 2022 roku – przyszły sezon jest ostatnim gwarantowanym w jego kontrakcie.

Miniony sezon zakończył się dla Cavaliers porażką w drugiej rundzie Playoffów i zwolnieniem trenera JB Bickerstaffa. Powszechna konkluzja była taka, że trzon zespołu, złożony z kwartetu: Donovan Mitchell, Darius Garland, Evan Mobley i Jarrett Allen, musi zostać rozbity. Pytanie dotyczyło tylko tego, kto zostanie, a kogo Cavs oddają.

Wszystko wskazuje na to, że na rynku transferowym pojawią się nazwiska Dariusa Garlanda i Jarretta Allena. Mitchell najpewniej otrzyma przedłużenie, a najmłodszy w tym gronie Evan Mobley ma jeszcze najwięcej miejsca na rozwój swoich umiejętności. Fischer wskazuje jednak, że Cavs wstrzymają się z wszelkimi ruchami aż do momentu znalezienia nowego trenera. Na rozmowę kwalifikacyjną zaprosili trzech kandydatów: Jamesa Borrego, Kenny’ego Atkinsona i Micah Noriego.