Nate Robinson spróbuje swoich sił w boksie

Nate Robinson spróbuje swoich sił w boksie

Nate Robinson nie daje o sobie zapomnieć. Trzykrotny mistrz wsadów zapowiedział właśnie udział w walce bokserskiej.

Robinson w swoim debiucie stanie do walki naprzeciw Jake’a Paula, amerykańskiego youtubera i aktora, młodszego brata Logana Paula (również youtubera).

Co najciekawsze jednak, panowie wyjdą do ringu 12 września w tej samej gali, na której ujrzymy wielki powrót Mike’a Tysona. Iron Mike zapowiedział 8-rundowy pojedynek z Royem Jonesem Jr, który oczywiście jest główną walką wieczoru.

„Chcę pokazać wszystkim, że jestem światowej klasy sportowcem. Grałem w football na uniwersytecie, grałem przez 11 lat w NBA, a teraz jestem podekscytowany rozpoczęciem przygody w boksie.”

Nie wiadomo wciąż w jakiej wadze panowie mają się zmierzyć. Swoją jedyną walkę bokserską Paul walczył w kategorii cruiser, która dla Nate’a raczej będzie zbyt wysoka. Dodając do tego około 10 centymetrów wzrostu przewagi Jake’a, wydaje się on być faworytem w tej walce.

Z drugiej strony formy fizycznej i przede wszystkim ogromnego serducha odmówić Robinsonowi nie można, zatem z pewnością nie powinniśmy go skreślać, nawet w boksie.

Źródło: Youtube.com/nbagleague