Melo przejmuje czwartą kwartę, 40 Curry’ego

Kolejny gorący mecz Melo! 🔥

Carmelo Anthony 17 ze swoich 24 punktów rzuconych z ławki zdobył w czwartej kwarcie – decydującej o wyniku meczu. Blazers wygrali tę część spotkania 29:21, a w konsekwencji także cały mecz przeciwko Sixers 118:114. Melo swoje 24 oczka uzbierał w 25 minut, trafiając 9/15 rzutów z gry.

Sixers mieli w końcówce szansę na odwrócenie meczu, ale Robert Covington zachował przytomność:

Niestety, Enes Kanters zakończył mecz przedwcześnie z uszkodzoną twarzą:

Steph Curry nawrzucał Magic 40 punktów, dodając 8 zbiórek, 5 asyst i 4 przechwyty, dzięki czemu Warriors ostatecznie wygrali 111:105:

Triple double zanotował Jimmy Butler, zdobywając 27 punktów, 10 zbiórek i 10 asyst, prowadząc tym samym Heat do zwycięstwa nad Rockets 101:94:

Jayson Tatum? Jaylen Brown? Skąd! Semi Ojeleye i Payton Pritchard rzucili po 6 trójek, zdobywając kolejno 24 i 20 punktów, dzięki którym Celtics wygrali z Raptors 120:106:

Domantas Sabonis zdobył 26 punktów, 8 zbiórek i 8 asyst, a jego Pacers poradzili sobie z Pistons 111:95: