Liga Typerów NBA: KOLEJKA #25 WYNIKI

Liga Typerów NBA: KOLEJKA #25 WYNIKI

Za nami ostatnia kolejka Ligi Typerów NBA w tym sezonie! Długa to była przygoda, wszystkim Wam serdecznie za nią dziękujemy i czekamy z niecierpliwością, aż powtórzymy ją w przyszłym sezonie. Być może na nieco innych zasadach, może w trochę innej formule. To był nasz pierwszy raz, więc pewne niedociągnięcia były. Chętnie przyjmiemy od Was wszelkie propozycje tego, co dobrze byłoby zmienić na następny raz.

W ostatniej kolejce meczów było nieco mniej, więc i wyniki nieco niższe, ale wygrany to wygrany i nagrody są takie, jak zwykle. Tym razem najlepszy okazał się – nie po raz pierwszy – użytkownik Prężny Bezsens, dystansując resztę stawki o ponad 8 punktów, co stanowi swego rodzaju przepaść. Podium uzupełniają Kumandzior1990, czyli zwycięzca poprzedniej kolejki, oraz krzysPan. Poniżej pełna lista TOP20 ostatniej kolejki – wszyscy otrzymają freebety od TOTALbet i wszystkim serdecznie gratulujemy:

Skoro skończyła się tegoroczna Liga Typerów NBA, przyznane zostaną wszystkie nagrody tygodniowe oraz miesięczne, ale też obiecane w regulaminie nagrody roczne za całokształt, a więc spersonalizowaną koszulkę ze sklepu NBA dla typera z najwyższym średnim wynikiem (oraz udziałem w przynajmniej 15 kolejkach), oraz piłki NBA Wilson Signature Series dla miejsc 2. i 3. – zwycięzców ogłosimy jednak dopiero w najbliższych dniach, potrzebujemy chwili na podliczenie wyników.

Dzięki za udział w Lidze Typerów! Powodzenia w przyszłym sezonie!