LaMarcus Aldridge zdecydował się na Nets, Lakers blisko Drummonda

LaMarcus Aldridge zdecydował się na Nets, Lakers blisko Drummonda

LaMarcus Aldridge bardzo szybko podjął decyzję o nowym miejscu pracy po zwolnieniu ze Spurs. Według wszelkich doniesień, Ladridge zgodził się podpisać nowy kontrakt z Brooklyn Nets, stając się kolejnym po Blake’u Griffinie zawodnikiem z rynku buy-outów, który trafia na Brooklyn. Wyobrażacie sobie taką piątkę kilka lat temu?

Kyrie Irving
James Harden
Kevin Durant
Blake Griffin
LaMarcus Aldridge

Wygląda jak jeden z zespołów All-Star Game 2013/14/15.

Aldridge będzie oczywiście rezerwowym, uzupełniającym braki podkoszowe Nets. Przyda się jako rozciągający grę przy wejściach pod kosz pozostałych, ale w defensywie raczej nie nadgoni ubytków, jakie ma ten zespół. Trener Steve Nash teraz już naprawdę musi postawić wszystko na ofensywę.

YT/San Antonio Spurs

Tymczasem decyzji o tym, gdzie zagrać po zwolnieniu, nie podjął jeszcze Andre Drummond. Według doniesień Marca Steina z New York Post, zdecydowanie najbliżej pozyskania centra są na chwilę obecną Los Angeles Lakers oraz Bostons Celtics. Na początku w kontekście Drummonda pojawiło się pięć zainteresowanych klubów. Oprócz dwóch wspomnianych, jeszcze Hornets, Clippers i Knicks. Ci ostatni mieli już podobno zrezygnować z walki o zawodnika.