Jimmy Butler kupuje kosze całej drużynie Miami

Jimmy Butler kupuje kosze całej drużynie Miami

Dla Jimmy’ego Butlera trening pozostaje absolutnym priorytetem niezależnie od okoliczności. Podobnej postawy oczekuje on także od swoich kolegów z drużyny.

Jimmy Butler nie uznaje żadnych wymówek. Niezależnie od panującej wokół epidemii, lider Miami ostro trenuje by być w jak najlepszej formie, gdy wróci sezon, co zobaczyć można m.in na jego instagramowym profilu:

https://www.instagram.com/p/B-vWnbMB0Zp/?utm_source=ig_web_button_share_sheet

Butler podobnego zaangażowania oczekuje także od swoich kolegów z drużyny. Dlatego też zadbał o to, aby żaden z nich nie zasłaniał się brakiem sprzętu i zakupił całemu zespołowi wraz z trenerami przenośne kosze do gry. Butler nie pominął nikogo, nawet zawodników będących na kontraktach two-way, czyli spędzających większość sezonu w G-League. A skoro Jimmy już wybrał się na zakupy, to przy okazji dokupił więcej koszy i wysłał je szkołom i ośrodkom młodzieży w całym mieście.

Żary są jednym z pozytywnych zaskoczeń sezonu regularnego, znajdując się na 4 miejscu konferencji wschodniej. Jeśli jednak chcą utrzymać przewagę parkietu, nie mogą sobie pozwolić nawet na chwilę rozluźnienia i Jimmy zamierza o to zadbać.

W Miami muszą być naprawdę zadowoleni z decyzji podjętych latem. Butler nie tylko wprowadził Heat na wyższy poziom, ale także zdaje się idealnie pasować do filozofii Pata Rileya, opartej na ciężkiej pracy. Jak daleko zaprowadzi to Żary?

Źródło: Youtube.com/NBA