Houston Rockets handlują całym składem!

Houston Rockets handlują całym składem!

Tegoroczna porażka najprawdopodobniej przyniesie wielkie zmiany w Houston Rockets. Daryl Morey bowiem jest gotów handlować całym swoim składem.

Od momentu transferu Chrisa Paula, Houston byli zaliczani do bardzo wąskiej grupy zespołów zdolnych zdetronizować Golden State Warriors z Kevinem Durantem w składzie. Dwukrotnie próbowali, za każdym razem ponosząc porażkę. Tegoroczna przegrana przelała czarę goryczy, przynajmniej dla generalnego menadżera Rakiet.

Jak bowiem poinformował Adrian Wojnarowski na swoim Twitterze, nie ma obecnie zawodnika w Houston, który może być w 100% pewny swego losu. Morey wystawił na listę transferową cały skład i wszystkie picki w drafcie. Oczywiście wszystko to za „sensowną” ofertę.  Według Woja oznacza to, że o ile nie ma co się spodziewać transferu Hardena, to Chris Paul niekoniecznie rozpocznie przyszłe rozgrywki w Teksasie:

Ponadto według Wojnarowskiego, Rakiety bardzo agresywnie szukały transferu Clinta Capeli w ostatnich dniach, jak dotąd bezskutecznie. Dodając do tego zwolnienie praktycznie całego sztabu szkoleniowego drużyny, wszystko składa się w całość. Morey ewidentnie stracił wiarę w sukces Houston w obecnym trzonie i w swoim stylu zamierza przeprowadzić szybką rewolucję.

Słusznie? Wydaje się, że tak. Błędem było z pewnością danie tak długiego i wysokiego kontraktu CP3, lecz jeśli tego lata Daryl faktycznie przehandluje rozgrywającego, może to naprawić. Czy jednak znajdzie chętnych? W przypadku Moreya można być spokojnym o to, że znajdzie jakąś ciekawą propozycję. Do tej pory pokazał, że na rynku transferowym potrafi nieźle zaskoczyć. Jak tym razem wyjdą Rakiety na jego strategii?

Źródło: Youtube.com/NBA