Beverley zadebiutował w Hapoelu. Jak wypadł?

(Photo by Joshua Gateley/Getty Images)

Patrick Beverley zdobył trzy punkty i rozdał sześć asyst w swoim nieoficjalnym debiucie w barwach Hapoelu Tel Awiw. Zespół z Izraela łatwo pokonał Elitzur BRIGA Netanya 92:75.

Patrick Beverley po raz pierwszy – od podpisania kontraktu z izraelskim klubem – pojawił się na parkiecie w koszulce Hapoelu Tel Awiw. Koszykarz opuścił kilka pierwszych sparingów.

Beverley rozpoczął mecz towarzyski przeciwko Elitzur BRIGA Netanya w wyjściowej piątce, obok Joe Raglanda, Guya Palatina, Tomera Ginata i Johnathana Motleya. Hapoel wystartował oszałamiająco 24:0 i wygrał pierwszą kwartę wynikiem 33:8.

Hapoel z łatwością wygrał mecz 92:75. Beverley zagrał prawie 15 minut, notując w tym czasie trzy punkty (wszystkie z linii rzutów wolnych) i 6 asyst.

Johnathan Motley był liderem Hapoelu z 27 punktami na koncie. Ben Bentil zdobył 14 punktów, a Joe Ragland dodał 11. Najnowszy nabytek Hapoelu, Bruno Caboclo, nie zagrał.

W nadchodzącym tygodniu Hapoel rozegra dwa mecze towarzyskie. 3 września zmierzy się z FMP Beograd, a dwa później z Crveną Zvezdą Meridianbet Belgrad.

Hapoel jest rywalem Trefla Sopot w EuroCupie (mecz w Ergo Arenie 12 listopada o 19:00).