RJ Barrett z kontuzją w meczu z Wizards

RJ Barrett doznał urazu ręki podczas meczu przedsezonowego Toronto Raptors przeciwko Washington Wizards.

Eric Koreen z The Athletic poinformował, że Barrett odniósł kontuzję prawego barku podczas jednej z akcji i musiał udać się do szatni.

Barrett zagrał jedynie 14 minut, zdobywając 17 punktów, 3 zbiórki i 2 asysty, zanim opuścił boisko. Raptors ostatecznie pokonali Wizards wynikiem 125:98.

Dla ekipy z Kanady strata Barretta to duży cios. Skrzydłowy po przenosinach do nowego zespołu wyraźnie odżył i był jednym z wyróżniających się zawodników w układance trenera Darko Rajakovicia. Nie wiadomo na razie jak długa będzie jego przerwa.

Barrett został pozyskany przez Raptors w połowie sezonu 2023/24. W barwach Toronto rozegrał 32 mecze, notując średnio 20,2 punktu, a także 5,4 zbiórki i 3,3 asysty na mecz.

Raptors wygrają Dywizję Atlantycką? Możesz postawić na to po atrakcyjnym kursie w Superbet!
kurs z dnia: 7.10.2024
Kurs: 300.00