Ja Morant kontuzjowany

(Photo by Harry How/Getty Images)

Ja Morant doznaje kontuzji kostki w przedsezonowym meczu Grizzlies z Mavericks.

Gwiazda Memphis Grizzlies, Ja Morant, doznał kontuzji kostki w przedsezonowym meczu przeciwko Dallas Mavericks.

Morant skręcił kostkę podczas kontrataku w drugiej kwarcie i opuścił boisko, kulejąc do szatni. Udało mu się jednak wrócić na parkiet po przerwie.

Niestety, w trzeciej kwarcie Morant ponownie opuścił grę po wykonaniu wsadu. Zasygnalizował jednemu z trenerów, że kończy udział w meczu, i znów kulejąc udał się na ławkę.

Grizzlies ostatecznie pokonali Mavericks 121:116. Morant zdobył 13 punktów, zaliczył 4 zbiórki oraz 3 asysty w ciągu 18 minut gry.

Memphis Grizzlies wygrają Konferencję Zachodnią? Możesz postawić na to po atrakcyjnym kursie w STS!
kurs z dnia: 8.10.2024