Timberwolves nie chcą czterech picków za Butlera

27/10/2018
Timberwolves James Harden Jimmy Butler

Można się było tego spodziewać – podobnie jak w przeciągu całych minionych wakacji, Minnesota Timberwolves odrzucają oferty za Butlera.

W minionym tygodniu Adrian Wojnarowski z ESPN mówił o tym, że Daryl Morey oferował w zamian za Butlera cztery pierwszorundowe picki i niesprecyzowanych wtedy zawodników do wyrównania kwestii finansowych, w zamian za Jimmiego Butlera. Oferta jest naprawdę niezła, ale Tom Thibodeau postanowił ją odrzucić.

Sponsor serwisu

Zgodnie z doniesieniami Shamsa Charanii z Yahoo Sports, Timberwolves nie są zainteresowani wchodzeniem w wymianę o takim kształcie jak ten, który zaoferowali Rockets. Okazuje się, że graczami mającymi dopełnić finansowe formalności mieli być Brandon Knight i Marquese Chriss. Obaj gracze są w tym momencie kontuzjowani.

Być może rzeczywiście pakiet Chriss&Knght nie robi wielkiego wrażenia, ale cztery pierwszorundowe picki? Nawet przy założeniu, że Rockets będą przez następne 7 lat tak samo dobrym zespołem i będa to picki pod koniec pierwszej rundy, to i tak jest to najwyższa cena, jakiej mogą za schodzący kontrakt Butlera oczekiwać. Chyba, że woleliby obejść się bez tych picków i dostać zawodników na tu i teraz. Czekając na taką ofertę Timberwolves coraz mocniej jednak zaciskają sobie pętlę na szyi.

źródło:YouTube/FreeDawkins

Kopiuj link do schowka