Terry Rozier odpowiada Bledsoe

19/04/2018
fot. Paul Rutherford-USA TODAY Sports

Eric Bledsoe nie jest największym fanem Terry’ego Roziera. To już wiemy, po ostatnim meczu między Celtics i Bucks. Teraz jednak Rozier postanowił odpowiedzieć przeciwnikowi.

Eric Bledsoe był wyraźnie sfrustrowany po drugim spotkaniu serii Milwaukee vs Boston. Zapytany o postawę swojego rywala, stwierdził, że “nie ma k***a pojęcia kto to w ogóle jest”:

Sponsor serwisu

Eric mógł poczuć się urażony po tym, jak na konferencji prasowej po Game 1, Terry przekręcił jego imię, nazywając go “Drew”:

Może chciał w ten sposób odpowiedzieć młodemu rozgrywającemu Celtics. Wybrał jednak trochę niewłaściwą metodę, gdyż Rozier w pierwszych dwóch spotkaniach wychodził naprzeciw Bledsoe i mówiąc brzydko skopał mu dupę. Szczególnie kiedy zakręcił nim w kluczowej akcji pierwszego spotkania:

Rozier jednak uspokaja fanów i nie zamierza się obrażać, czy prowadzić osobistej wojny z Bledsoe w żadnym wymiarze:

“Nie mam problemu z żadnym zawodnikiem. Wszyscy tutaj gramy w koszykówkę. Nie jesteśmy żadnymi bokserami, ani nic takiego. Dlatego nie martwię się tym ani trochę. Nie zamierzam tego roztrząsać. Myślę jedynie o serii Bucks z Celtics i o tym jak mogę pomóc drużynie przejść do następnej rundy.”

Zapytany o incydent z konferencji po pierwszym spotkaniu odparł szczerze:

“Popełniłem ogromny błąd. Ale jest jak jest, nie obchodzi mnie już to.”

Mimo wszystko, można być pewnym jednego: Obaj rozgrywający w nadchodzącym 3 meczu będą chcieli sobie coś udowodnić i pokazać swoją przewagę nad rywalem, dlatego ich pojedynek może być ozdobą spotkania, które odbędzie już dzisiejszej nocy. Jeśli chcecie obejrzeć je live, możecie to zrobić na streamach na stronie forBET.

Kopiuj link do schowka