Sixers czekają na decyzję Fultza

25/03/2018
nike hoop

Markelle Fultz, pierwszy wybór zeszłorocznego draftu wciąż pozostaje poza grą. Zespół jednak nie stara się na siłę przyspieszyć powrotu swojego rozgrywającego. Według najnowszych informacji, Sixers włączą Fultza do składu dopiero, kiedy sam zawodnik da ku temu zielone światło.

Sixers mają nadzieję, że Markelle wróci do regularnej gry jeszcze w trakcie bieżących rozgrywek. Jednak aby tak się stało, point guard musi zapewnić drużynę, że czuje się pewny swego rzutu i jest gotów podjąć wyzwanie. Jak mówi trener Szóstek, Brett Brown:

Sponsor serwisu

“Po prostu jeśli Markelle będzie pewien że chce zagrać – jeśli będzie czuł się dobrze, wszystko będzie w porządku z jego ramieniem, a sztab medyczny da zielone światło – wie, że czeka tu na niego sztab trenerski i drużyna, która powita go z otwartymi ramionami.”

Fultz rozegrał zaledwie 4 spotkania w obecnym sezonie, w czasie których zaliczył skuteczność 9/27 z gry nie oddając przy tym żadnej próby zza łuku. Następnie został zaliczony jako kontuzjowany w związku z tajemniczymi problemami z prawym ramieniem. Od tamtej pory, mimo regularnych plotek na jego temat, Fultz nie wrócił na boisko, co jest dosyć dziwne. Według trenera Sixers jednak w całej tej sytuacji nie ma nic nadzwyczajnego:

“Nie ma tutaj żadnej tajnej, konspiracyjnej wiedzy. Wiecie dokładnie tyle samo, co ja.”

Jednocześnie Brown zapewnia, że rozgrywający jest już blisko powrotu:

“Myślę, że jest już blisko. Uważam, że gdybyśmy wszyscy obejrzeli jego nagrania zgodzilibyśmy się w tej kwestii.”

Czy faktycznie? Zostawiam ocenę wam:

Kopiuj link do schowka