Shaq wyjawił kogo chciałby spotkać w ringu

12/08/2011
<a rel="attachment wp-att-1697" href="https://zkrainynba.com/?attachment_id=1697"><img class="aligncenter size-full wp-image-1697" title="05Oneal01" src="http://zkrainynba.pl/wp-content/uploads/2011/08/05Oneal01.jpg" alt="" width="500" height="322" /></a><strong><a href="http://www.basketball-reference.com/players/o/onealsh01.html">Shaquille O'Neal</a></strong> nie pozwala o sobie zapomnieć. Regularnie wrzuca na swoje konto na Twitterze filmiki ze swojego życia, swoją drogą bardzo śmieszne, polecam. Teraz został zaproszony do telewizji MMA.<!--more-->Shaq już kiedyś wystąpił na gali wrestlingu, a po ogłoszeniu zakończenia kariery wielokrotnie ciepło wypowiadał się o MMA. Z resztą jeden z szefów MMA wypowiedział się, że Shaq od bardzo długiego czasu wspiera federację zarówno pod względem finansowym, jak i medialnym.Teraz w trakcie programu zadano mu pytanie z którymi pięcioma zawodnikami NBA chciałby się zmierzyć na ringu MMA. Odpowiedzi były ciekawe: <strong><a href="http://www.basketball-reference.com/players/b/barklch01.html">Charles Barkley</a>, <a href="http://www.basketball-reference.com/players/o/oaklech01.html">Charles Oakley</a>, <a href="http://www.basketball-reference.com/players/a/aingeda01.html">Danny Ainge</a>, <a href="http://www.basketball-reference.com/players/m/mcdanxa01.html">Xavier McDaniel</a></strong> i <strong><a href="http://www.basketball-reference.com/players/m/malonka01.html">Karl Malone</a></strong>.Poniżej macie video z występu Shaqa na WWE i video z telewizji MMA.http://www.youtube.com/watch?v=QT7uD1cgvyohttp://www.youtube.com/watch?v=zae56dMuXTA

Shaquille O’Neal nie pozwala o sobie zapomnieć. Regularnie wrzuca na swoje konto na Twitterze filmiki ze swojego życia, swoją drogą bardzo śmieszne, polecam. Teraz został zaproszony do telewizji MMA.

Shaq już kiedyś wystąpił na gali wrestlingu, a po ogłoszeniu zakończenia kariery wielokrotnie ciepło wypowiadał się o MMA. Z resztą jeden z szefów MMA wypowiedział się, że Shaq od bardzo długiego czasu wspiera federację zarówno pod względem finansowym, jak i medialnym.

Teraz w trakcie programu zadano mu pytanie z którymi pięcioma zawodnikami NBA chciałby się zmierzyć na ringu MMA. Odpowiedzi były ciekawe: Charles Barkley, Charles Oakley, Danny Ainge, Xavier McDaniel i Karl Malone.

Poniżej macie video z występu Shaqa na WWE i video z telewizji MMA.

Kopiuj link do schowka