Shaq ciągle nie lubi Barkley’a?

05/06/2012
<p style="text-align: center;"><a href="https://zkrainynba.com/na-luzie/filmiki/shaq-ciagle-nie-lubi-barkleya/attachment/shaq3" rel="attachment wp-att-21070"><img class="aligncenter size-full wp-image-21070" title="shaq3" src="https://zkrainynba.com/wp-content/uploads/2012/06/shaq3.jpg" alt="" width="500" height="300" /></a></p> Jak wiemy, a może i nie, Chuck i Shaq od początku swojej znajomości nie byli do siebie przyjaźnie nastawieni. Gdy O'Neal miał okazję wyładować swoje emocje, zrobił to. <!--more-->Spokojnie, spokojnie. Nie pobili się. Do prezenterów stacji TNT została przyprowadzona piniata w kształcie Charles'a Barkley'a. Jak zareagował Shaq? Filmik poniżej.http://www.youtube.com/watch?v=Mj2iuQDkigs&feature=g-u-uO tym, że Shaquille nie lubi Barkley'a można wywnioskować jeszcze z np. z tego, że ma go na swojej czarnej liście, która wygląda tak: <p style="text-align: center;"><a href="https://zkrainynba.com/na-luzie/filmiki/shaq-ciagle-nie-lubi-barkleya/attachment/alhefxu" rel="attachment wp-att-21069"><img class="aligncenter size-full wp-image-21069" title="alhefxu" src="https://zkrainynba.com/wp-content/uploads/2012/06/alhefxu.jpg" alt="" width="500" height="300" /></a></p> <strong><a href="https://twitter.com/#!/AdamWisniewski_">?ledź autora tekstu na twitterze</a></strong>

Jak wiemy, a może i nie, Chuck i Shaq od początku swojej znajomości nie byli do siebie przyjaźnie nastawieni. Gdy O’Neal miał okazję wyładować swoje emocje, zrobił to.

Spokojnie, spokojnie. Nie pobili się. Do prezenterów stacji TNT została przyprowadzona piniata w kształcie Charles’a Barkley’a. Jak zareagował Shaq? Filmik poniżej.

http://www.youtube.com/watch?v=Mj2iuQDkigs&feature=g-u-u

O tym, że Shaquille nie lubi Barkley’a można wywnioskować jeszcze z np. z tego, że ma go na swojej czarnej liście, która wygląda tak:

?ledź autora tekstu na twitterze

Kopiuj link do schowka