Rozier obiecuje plakat nad LeBronem

29/05/2018
fot. Jeremy Brevard/USA TODAY Sports

Boston Celtics po wspaniałych playoffach odpadli w siódmym meczu przeciwko Cavs. Terry Rozier, który był jednym z liderów Celtów w tym postseason, ma niewyrównane rachunki z Lebronem Jamesem.

W trzeciej kwarcie Game 7, Terry Rozier przechwycił niecelne podanie LeBrona Jamesa i popędził na kosz Cavaliers. Po chwili zawahania widząc otwartą przestrzeń, zdecydował się zapakować piłkę z góry. LBJ jednak miał inne zdanie na ten temat i pięknie zablokował próbę wsadu młodego rozgrywającego.

Sponsor serwisu

Terry nie znalazłby się jednak w NBA, gdyby nie duża pewność siebie i wola walki. Dlatego też nie przejął się tym blokiem, a nawet zapowiedział zemstę w przyszłych rozgrywkach:

“Za każdym razem jak zobaczycie LeBrona w okolicy obręczy, powinniście obserwować uważnie. W następnym sezonie go dostanę, w końcu go złapie na plakat. Ale w tym blokował mnie wiele razy.”

Cóż, wielu już próbowało zapakować nad Jamesem i rzadko kończy się to dobrze. Z drugiej strony, w tym samym meczu sztuki tej dokonał Jayson Tatum, także może się udać także Rozierowi.

Jak myślicie, uda mu się dokonać tej sztuki?

Kopiuj link do schowka