Rivers ma dość lockoutu

20/09/2011

Trener Boston Celtics Doc Rivers igeneralny menadżer Danny Ainge mają dość lokoutu, a mówili o tym podczas … gry w golfa.

Według ,,kalendarza,, NBA w następnym tygodniu powinny zacząć się oficjalne drużynowe treningi ale według kalendarza lockoutu prawdopodobnie się nie odbędą. Rivers i Ainge zostali zapytani o obecną sytuację jaka panuje między związkiem zawodników, a właścicielami.

,,Wszyscy chcą grać i wszyscy chcą pracować. To nie jest zabawa dla żadnego z nas” Mówił trener podczas charytatywnego turnieju golfowego.

Po ostatnim spotkaniu nie ma żadnego postępu i z każdym dniem będzie coraz trudniej dojść do złotego środka. Danny Ainge od czasu ostatniego lockoutu w 1998r był trenerem Phoenix Suns i wie, że o porozumienie będzie ciężko.

Celtics mają jak narazie podpisanych tylko 7 zawodników i jak wiadomo nie mogą się kontaktować z innymi w sprawie zaoferowania kontraktu ponieważ grozi to karą. Pracują takżę nad kadrą trenerską.

,,Staramy się zorganizować” mówi Ainge ,,To daje nam trochę czasu abyśmy mogli w spokoju przemyśleć nasze decyzję, spojrzeć innym okiem na wszystko” .

Jak już mowa o sztabie trenerskim to przypomnę ,żew trakcie offseason asystent Riversa, Lawrence Frank został głównym trenerem Detroit Pistons i wziął ze sobą innego byłego członka sztabu trenerskiego Celtics Roy’a Rogers’a jako asystenta.

Rivers natomiast spędza czas z rodziną i spełnia marzenia swoich dzieci. Jego syn Austin (Freshman w Duke) za parę dni jedzie do Chin i do Dubaju.

Kopiuj link do schowka