Ray Allen w drodze do Heat i Clippers

03/07/2012
<a href="https://zkrainynba.com/nba/transferyumowy/ray-allen-w-drodze-do-heat-i-clippers/attachment/nba-finals-game-6-boston-celtics-v-los-angeles-lakers" rel="attachment wp-att-22409"><img class="size-full wp-image-22409 aligncenter" title="NBA Finals Game 6: Boston Celtics v Los Angeles Lakers" src="https://zkrainynba.com/wp-content/uploads/2012/07/allen.jpg" alt="" width="384" height="255" /> </a>Przy nazwisku Raya Allena w tym offseason widnieje naprawdę dużo nazw zespołów. Nic dziwnego, w końcu nie dość, że jest jednym z najbardziej doświadczonych graczy w lidze to w dodatku wciąż utrzymuje naprawdę świetną dyspozycję rzutową. Jakie są jego najbliższe plany?<!--more-->Wszystko zacznie się w czwartek kiedy to Allen spotka się z przedstawicielami Miami Heat, którzy jako pierwsi wyrazili swoje zainteresowanie Rayem proponując mu kontrakt tylko na mini mid-level exception o wartości $3 milionów. Początkowo wydawało się, że zawodnik wybierze zespół z Florydy jednak nieoczekiwanie przypomnieli sobie o nim Celtics. Mieli odmładzać skład a tymczasem Danny Ainge wypowiedział się, że Allen jest jednym z jego priorytetów proponując mu $12 milionów za 2 lata gry. <blockquote>"We really want him back and I really think at the end of the day that he will be back because this is such a good fit for him," Rivers said. "We need him back and we're trying to get him back.</blockquote> Ray dzień po spotkaniu z zarządem Miami wybierze się na rozmowę z innym zespołem chcącym go w swojej drużynie a mianowicie Los Angeles Clippers. Tutaj sprawa wygląda o tyle lepiej - ze strony gracza - że LAC są w stanie zaproponować mu kontrakt na full mid-level exception. Umowę na podobnych warunkach mogą zapewnić również Memphis Grizzlies, w przypadku których już mówiło się o kwocie $5 milionów. Innymi ekipami starającymi się o Raya są Dallas Mavericks, Atlanta Hawks i Minnesota Timberwolves.Miami Heat za wyjątkiem Allena polują jeszcze na zwolnionego niedawno przez New Orleans Hornets, Rasharda Lewisa.Natomiast Danny Ainge jako priorytety w przedłużeniu umowy stawia sobie jeszcze Brandona Bassa oraz Jeffa Greena.<strong><a href="https://twitter.com/#!/BWojtek">Wojtek Bielewicz @Twitter</a></strong> 


Przy nazwisku Raya Allena w tym offseason widnieje naprawdę dużo nazw zespołów. Nic dziwnego, w końcu nie dość, że jest jednym z najbardziej doświadczonych graczy w lidze to w dodatku wciąż utrzymuje naprawdę świetną dyspozycję rzutową. Jakie są jego najbliższe plany?

Wszystko zacznie się w czwartek kiedy to Allen spotka się z przedstawicielami Miami Heat, którzy jako pierwsi wyrazili swoje zainteresowanie Rayem proponując mu kontrakt tylko na mini mid-level exception o wartości $3 milionów. Początkowo wydawało się, że zawodnik wybierze zespół z Florydy jednak nieoczekiwanie przypomnieli sobie o nim Celtics. Mieli odmładzać skład a tymczasem Danny Ainge wypowiedział się, że Allen jest jednym z jego priorytetów proponując mu $12 milionów za 2 lata gry.

“We really want him back and I really think at the end of the day that he will be back because this is such a good fit for him,” Rivers said. “We need him back and we’re trying to get him back.

Ray dzień po spotkaniu z zarządem Miami wybierze się na rozmowę z innym zespołem chcącym go w swojej drużynie a mianowicie Los Angeles Clippers. Tutaj sprawa wygląda o tyle lepiej – ze strony gracza – że LAC są w stanie zaproponować mu kontrakt na full mid-level exception. Umowę na podobnych warunkach mogą zapewnić również Memphis Grizzlies, w przypadku których już mówiło się o kwocie $5 milionów. Innymi ekipami starającymi się o Raya są Dallas Mavericks, Atlanta Hawks i Minnesota Timberwolves.

Miami Heat za wyjątkiem Allena polują jeszcze na zwolnionego niedawno przez New Orleans Hornets, Rasharda Lewisa.

Natomiast Danny Ainge jako priorytety w przedłużeniu umowy stawia sobie jeszcze Brandona Bassa oraz Jeffa Greena.

Wojtek Bielewicz @Twitter

 

Kopiuj link do schowka